Ana Sayfa Akıllı Telefon Android 11 tabanlı One UI 3.0 yenilikler ile geliyor

Android 11 tabanlı One UI 3.0 yenilikler ile geliyor

Android 11 tabanlı One UI 3.0 arayüz güncellemesi hakkında ilk detaylar paylaşıldı. Samsung, yenilikler ile karşımıza çıkacak.

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy cihazları için yeni Android 11 tabanlı One UI 3.0 beta yazılımını duyurdu. Kısa süre sonra beta yazılımı Güney Kore’deki Galaxy S20 cihazlarına gelmeye başladı. Bu güncelleme bize yeni yazılımın tüm değişiklik günlüğünü ortaya çıkardı.

Samsung, Malezya web sitesinde One UI 3.0 yazılımının temel özelliklerini resmi olarak açıkladı. Bu, yazılımın artık istikrarlı sunumuna yaklaştığını gösteriyor. Güney Koreli dev, tamamen yeni One UI 3.0 arayüz güncellemesinin sayısız özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Android 11 multimedya kontrolleriyle birlikte gelen yeniden tasarlanmış Quick Panel sisteme ekleniyor. Ayrıca, kullanıcıların farklı multimedya oynatma kaynakları ve panelin kendisinden kontroller arasında kolayca geçiş yapmasına olanak tanıyor. Samsung ayrıca Dinamik Kilit Ekranı için daha fazla kategori yayınladı.

Exynos 1000, Snaprdagon 875’ten daha güçlü olacak

Samsung, Galaxy Z Fold 2 akıllı telefonları gibi katlanabilir cihazlarına da özel özellikler ekiyor. Multi-Active Window ile kullanıcılar, üç yönlü çoklu görev sayesinde aynı anda üç uygulamayı kullanabilecekler. Tabii ki, bu özellik resmi lansmanından bu yana cihazda zaten mevcuttu. Ancak bu güncelleme ile bu özellik daha da oturaklı oluyor.

Çift Ön İzleme ve Arka Kamera Özçekimi gibi özelliklerini sisteme ekleyen Samsung, bu özellikler ile kameralara daha fazla işlevsellik katacak. Ayrıca Görünüm Ayarında, kullanıcıların dış ekrandan içeriye veya tam tersine sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanıyan bazı ince ayarlar göreceğiz.

Android 11 tabanlı One UI 3.0

One UI 3.0 yazılımı ile Samsung, Good Lock özelleştirme yazılımına yeni modüller de ekleyecek. Harikalar Diyarı modülü, hareketli duvar kağıtları oluşturmanıza izin verirken, Pentastic, S Pen Air Komutları üzerinde daha fazla kontrol sağlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting