Ana sayfa Yazılım AMD Radeon Adrenalin 19.6.1 çıktı! İndir!

AMD Radeon Adrenalin 19.6.1 çıktı! İndir!

AMD Radeon Adrenalin 19.6.1 güncellemesi yayınlandı. Peki, bu güncelleme ile hangi yeni özellikler ekleniyor? İşte güncellemenin tüm detayları!

AMD, geçtiğimiz günlerde Xbox E3 2019 etkinliğinde duyurulan PC için Xbox Game Pass servisi için bugün güncelleme yayınladı. Radeon Adrenalin 19.6.1 güncellemesi ile artık AMD ekran kartları PC için Game Pass sistemine destek veriyor.

Game Pass oyunları için destek sunuluyor!

Game Pass sisteminde yer alan 100’den fazla oyun için destek sunan AMD, bu güncellemeyi yüklemenizi şiddetle öneriyor. AMD bu güncelleme ile bazı ekran kartı modellerinde yaşanan sorunları da çözüyor.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 tanıtıldı!

Güncelleme ile Radeon ReLive uygulamasındaki Facebook’a yükleme sorunu, ASUS TUF Gaming FX505 modelindeki GPU bağlantı sorunu, Radeon WattMan uygulamasında yaşanan sorun ve ACER Swift 3 modelinde yaşanan hatalar da gideriliyor.

Güncellemeyi buradan Windows için indirebilirsiniz. Eğer ön tanımlı ayarınız yoksa temiz kurulum yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

AMD Radeon Adrenalin 19.6.1

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler