Ana sayfa Yazılım AMD GTA 5 için Radeon Adrenalin 20.2.2 güncellemesini yayınladı!

AMD GTA 5 için Radeon Adrenalin 20.2.2 güncellemesini yayınladı!

AMD yıllanmış şaraba dönen GTA V’teki hataları düzeltmek için anca güncelleme yayınlayabildi. Radeon Adrenalin 20.2.2 ile gelen yenilikler haberimizde.

Ekran kartı savaşlarında AMD ile Nvidia arasındaki olan savaş kıran kırana devam ediyor. Nvidia RTX ile rakibi ile olan farkı arşa çıkarmasının ardından, AMD’den de RTX serisinin yarı fiyatına daha performanslı ekran kartları ile tokat gibi cevap gelmişti. Nvidia’yı fiyat konusunda köşeye sıkıştıran AMD, bugün yeni bir güncelleme ile karşımıza çıktı.

Xbox Series X GPU konusunda Nvidia ve AMD’yi geride bırakıyor!

Bildiğiniz gibi piyasada binlerce oyunun yanında yüzlerce de ekran kartı yer alıyor. Bazen ekran kartları ile oyunlar uyuşmayabiliyor. Bunun için ekran kartı üreticileri hızlı bir şekilde güncelleme yayınlıyor. AMD de bu süreçte oldukça başarılı bir iş sergiliyor.

AMD, bugün sürpriz bir şekilde yıllanmış şaraba dönen Grand Theft Auto V (GTA 5) için yeni sürücüsü Radeon Adrenalin 20.2.2‘yi yayınladı. Radeon Adrenalin 20.2.2 ile Grand Theft Auto V’in, üçüncü taraf OSD uygulamaları çalışırken çökme sorunu çözülüyor. Güncelleme ile gelen tek yenilik bu değil tabii ki.

Radeon Adrenalin 20.2.2

Hata düzeltme güncellemesi ile The Witcher 3 ve Metro Exodus oyunlarındaki performans sorunları da çözülüyor. AMD’nin yeni satışa sunduğu RX 5700 ekran kartlarında yaşanan sorunların neredeyse tamamı bu güncelleme ile çözülüyor.

AMD şu sıralar RTX teknolojisini yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X’e saklamış durumda. Umarız bu nesilde ekran kartı üreticileri arasında rekabet yavaş yavaş ilerler de konsollar ile PC’ler arasındaki Everest dağı kadar olan grafik farkı bu nesilde yaşanmaz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

konsol fiyatları

Konsol fiyatları neden artıyor? Zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor?

Konsol fiyatları corona virüsü salgını sonrasında Türkiye'de anlamsız bir şekilde artmaya başladı. Peki, zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor? Corona virüsü salgınından dolayı dünya...

Son Haberler