Ana sayfa Dedikodular Amazon Zihin Okuyacak!

Amazon Zihin Okuyacak!

Dünyanın ileri gelen satış ve dağıtım sitelerinin başında gelen Amazon, geleceğe ayak uydurma konusunda rakipleriyle arasını açmakta oldukça kararlı.

amazon-payments-logo

Geçtiğimiz aylarda drone sistemini kullanarak ürünleri ulaştırmayı planladıklarını ve bunun için çalışmalara başladıklarını açıklayan Amazon, yeni bir teknoloji ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Sıradışı bir patent alan Amazon, Wall Street Journal haberine göre ‘Sezgisel Kargolama’ isimli bir patent almış. Aldığı bu patentten anlaşılacağı gibi Amazon, daha kullanıcıya satış yapmadan önce harekete geçerek, ürünün daha öncedep paketlenip en yakın kargo merkezlerinden birinde bekletilmesi sağlanacak.

Herkesin ilgisini çeken bu proje hakkında ise Amazon’dan henüz bir açıklama gelmedi. Amazon, elindeki verilerden yola çıkarak gerçekleştireceği satış tahminlerinde başarılı olursa, ürünlerin kullanıcıya ulaşma süresinde oldukça yüksek bir düşüş gözlemlenecek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler