Ana SayfaGenelAmazon, mobil oyunları için yeni bir hamle yaptı

Amazon, mobil oyunları için yeni bir hamle yaptı

Amazon, çocuklar için aboneliğe dayalı eğlence platformuna iki mobil oyun getiriyor. Amazon Kids+ olarak bilinen hizmet, çocuklara uygun kitaplar, TV şovları, filmler, oyunlar ve daha fazlası için bir tür tek durak noktası işlevi gördü. İşte detaylar.

İlk oyun, Super Spy Ryan, Pocket.watch TV şovu Ryan’s World’e dayanan çok oyunculu bir oyun Bugün ABD, İngiltere ve İrlanda’daki hem Google Play hem de Apple uygulama mağazalarında mevcut. Bir diğer mobil oyun olan Do, Re & Mi, okul öncesi seti için tasarlanmış bir müzik eğitimi oyunu. Oyun, Kristen Bell ve Jackie Tohn’un oynadığı aynı adlı Kids+ şovuna dayanıyor. Bu oyun yakında iOS için ABD, İngiltere, Kanada ve İrlanda’da satışa sunulacak. Daha sonra bölgesel olarak her yere yayılacak.

Amazon, mobil oyunları için yeni bir hamle yaptı

Çocuklar her iki oyunu da cep telefonlarında veya Amazon Fire tabletlerinde oynayabilir. Bunlar, Kids+ hizmetinde sunulan ilk mobil oyunlar ve yakında daha fazlası da gelecek. Amazon Kids+ içerik bölümünün küresel başkanı Natasha Lipovac “Her zaman milyonlarca ailenin evlerine ve yaşamlarına neşe ve eğlence getirmeye çalışıyoruz. Bu nedenle, iki yıl önce, nasıl daha fazla çocuğa ulaşabileceğimizi ve Amazon Kids+ orijinal içeriğinin büyüsünü ve inceliğini cep telefonlarına nasıl taşıyabileceğimizi araştırmaya başladık” ifadelerini kullandı.

Çocuğunuz için bir Kindle Kids e-okuyucu satın aldıysanız, muhtemelen Kids+’ı zaten biliyorsunuzdur. Prime abonesi olan çok sayıda ebeveyn göz önüne alındığında, bu mantıklı bir hamle olabilir. Geçen ay şirket, oyunları da içeren çocuk dostu bir video konferans tableti olan Amazon Glow’u piyasaya sürdü. Gelecekte, şirketin tüm farklı cihazlarında çalışacak şekilde tasarlanmış çok daha fazla çocuk odaklı içeriğini göreceğiz.

Elon Musk Twitter’ı Satın Almak İçin 43.4 Milyar Dolarlık Teklif Yaptı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting