Ana SayfaHaberAlmayanlar Dikkat, Windows 8 ’e Zam Geliyor!

Almayanlar Dikkat, Windows 8 ’e Zam Geliyor!

Microsoft geçtiğimiz Eylül ayında yeni işletim sistemi Windows 8 ’i tanıtmış ve fiyatlandırma politikasında Windows 7’den geçiş süresince indirim yapacağını açıklamıştı. Bu indirim 31 Ocak 2013 tarihinde bitiyor.

Microsoft yaptığı açıklamada yeni işletim sistemi Windows 8 için uygulanan özel fiyat politikasının 31 Ocak 2013 tarihiyle birlikte sonlandıracağını açıkladı. Bu tarihten itibaren kullanıcılar Windows Pro yükseltme paketi için 99.99 dolar ve normal Wİndow 8 Pro paketi için 119.99 dolarlık bir bedel ödeyecek. Ayrıca Window 8’in Media Center yazılımı da 9.99 dolarlık bir bedelle satışa sunulacak. windows 8 pro
Açıklanan bu fiyatlar sadece Amerika kullanıcıları için geçerli bedeller. Microsoft Türkiye henüz yeni fiyat politikasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil fakat genel merkezin ardından diğer ülkelerinde fiyatlarında düzenleme yapılacağına kesin gözü ile bakılıyor. Bakalım ülkemizdeki yeni Wİndow 8 fiyatları nasıl olacak? Hali hazırda Türkiye’de Microsoft Windows 8 Professional Türkçe 32 Bit/64 Bit Yükseltme sürümü 59.99 dolarlık bir bedelle satışa sunulmuş durumda. Fiyat ayarlamalarının ardında bu değerin 100 dolarlar seviyesine çıkması bekleniyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting