Ana sayfa Android Akıllı Telefonla Bitki Yetiştirme Dönemi Başladı!

Akıllı Telefonla Bitki Yetiştirme Dönemi Başladı!

Akıllı telefonlar için geliştirilen ilginç uygulamaların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de, evlerinde bitki yetiştirenler için özel bir saksı ve uygulama geliştirildi.

Bitki ve çiçek yetiştirenlerin belki de en büyük sorunu, zaman sorunlarıdır. Yoğunluk veya unutkanlık bazen bitkilerin yitip gitmesine neden olabilir. Şimdi, bu sorunları ortadan kaldıran bir saksı geliştirildi. Smart Herb Garden isimli ürün, kendini kendini suluyor, ışığın açısını değiştirerek düzenliyor ve hatta toprağı havalandırıyor. Üstelik geliştirici firmanın açıklamasına göre, ilgili uygulama ile saksının fonksiyonları Apple iOS ve Android işletim sistemlerinden kontrol edilebiliyor.

Uygulama ve saksının maharetleri, yukarıdaki satırlarla sınırlı değil. Bitkinin cinsi seçilebiliyor ve böylece bitki için, veri ağından önerilen ayarlar kullanılabiliyor. Yaratıcı insan zekası sınır tanımıyor gibi gözüküyor.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler