A101’de PlayStation 5 satışı başladı

sony45

En popüler ve en büyük market zinciri A101 popüler teknoloji ürünlerini uygun fiyatlardan satmaya devam ediyor. Market zinciri şimdi PlayStation 5 satışına başladı.

PlayStation 5 şu an dünyada ve Türkiye’deki en popüler oyun konsolu. Bunun ile beraber yüksek fiyatından dolayı her oyunsever maalesef elde edemiyor. A101 şimdi oyun konsolu için bir kampanya başlattı. Ancak şunu söylemek gerekirki beklendiği gibi bir indirim gelmedi. PlayStation 5 standart modeli 18.900,00 TL fiyat etiketiyle satışa çıktı.Sony Eurasia garantili olarak sunulan bu ürün, A101 mağazalarında sınırlı sayıda sunuldu.

PlayStation 5

Firma Dünya A101 Günü’ne özel indirimler bugün itibarıyla başlamış durumda. İndirimler kapsamında, Apple iPhone 11 cep telefonu 15.999 TL, Sony PlayStation oyun konsolu ise 18.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca Philips marka blender, elektrikli süpürge, ütü, saç kurutma makinesi gibi küçük ev aletleri de uygun fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Mobilya kategorisinde ise, sehpa, kitaplık, gardırop ve yatak odası takımı gibi ürünlerde ciddi indirimler yapılmış durumda. Ayrıca çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırın gibi büyük ev aletleri de indirimli fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Bu kampanyalar arasında dikkat çeken ürün ise iPhone 11 diyebiliriz, piyasa satış fiyatlarına baktığımızda 1000 TL gibi bir indirim söz konusu diyebiliriz. Ancak kullanıcıların elini biraz çabuk tutması gerektiğini belirtelim. Tüm ürünlerin sınırlı sayıda stoklu bir şekilde satışa sunulduğunu hatırlatalım.

Xiaomi 13T Pro yakında küresel pazarlarda piyasaya sürülecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir