Ana Sayfa Donanım 360 Derece Döndürülebilir Lenovo Ultrabook

360 Derece Döndürülebilir Lenovo Ultrabook

Hayatımıza girdiklerinden beri Laptoplar, hızlı bir değişimle kendilerini yenileyip, hizmetimize sunuluyorlar. Dünyada çok modlu yapısıyla ilk dönüştürülebilir tasarımı geliştiren Lenova, IdeaPad Yoga 13 ile piyasayı sarsacak özellikler ve tasarım harikasını kullanıcılarının hizmetine sundu.

Lenovo  IdeaPad Yoga 13 isterseniz dizüstü bir bilgisayar halinde kullanabilir, isterseniz de çok hızlı bir şekilde katlayarak  tablet pc haline getirebilirsiniz. Bunun yanında 360 dereceye kadar dönebilen ve size hareket kolaylığı sağlayan Lenovo’nun geliştirdiği bu modelli, yazı tahtası şekline getirerek kullanmanız da mümkün.

Döndürülebilir Lenova modeliyle sağlayacağınız dört mod var. Bunu yaparken sadece hareket ettirmek istediğiniz şekli düşüneceksiniz. Siz, düşündüğünüz şekle bilgisayarı ayarlarken, Lenovo, otomatik olarak kendi ayarını, sizin düşündüğünüz şekle çeviriyor ve klavyeyi yerine olması gerektiği gibi sabitliyor. Bunun yanında hızlı ve akıcı bir dokunmatik ekranla, fare ve klavyeyi bir araya getiriyor. Şunu söyleye biliriz ki Lenovo  IdeaPad Yoga 13 ultrabook modelinin en iyi özelliği kamerasından komutla hareket olanağını size sağlamasıdır. Böylece siz kameraya karşı vereceğiz bir komut ile, işlerinizi dokunmadan sesle hallede bileceksiniz. İster sayfalar arasında komutla dolaşın, isterseniz bir filmi ileri geri komut ile sarın. Bu özellikle dokunmadan, yerinizden kımıldamadan bilgisayarınız üzerinde gezine bileceksiniz.Ideapad-Yoga-11_08

Bunun yanında Lenova IdeaPad Yoga 13 modelinin diğer özellikleri de hızlı ve güvenli olduğunu gösteriyor. Uyku modundan çıkış süresi 10 saniye alıyor. USB 3.0 Superspeed ile herkes istediği dosyayı istediğine daha hızlı verecek ve alacak, aslında istediğimiz tam olarak bu, yani hız.

Lenovo bulut depolama özelliğiyle de, daha fazla güvenliği kullanıcılarına sunmuştur. Tabi bu bulut depolama sadece güvenlik için değil, dosya paylaşımını hızlı ve kolay hale getiriyor. Tüm dosyalarınızı yedekleyip, senkronize edeceğiniz özellikler sunuyor. Bir laptoptan beklediğiniz her şey ve daha fazlası Lenovo’nun piyasaya sürdüğü bu modelde mevcut. Şunu da belirtelim film tutkunlarına özel görüntüsü sayesinde eşsiz bir film seyri yaşatabilir. Çünkü IPS teknolojisinin canlı renkleri ve 180 derecelik seyretme açısını mümkün kılan özelliğe sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting