3000 mAh kapasiteli ve hoparlör desteği olan kılıf: Peri Duo

peri duo iphone kilifi

Zaman zaman sizlerle ilginç iPhone kılıflarını paylaşıyoruz. Ancak bu sefer sizlerle paylaşacağımız kılıfın bir benzeri daha önce görülmedi. Indiegogo isimli bağış sitesinden istediği rakamı toplayan Peri Duo kılıf, ön siparişe çıktı. 119 Dolarlık fiyatıyla Peri Duo, haberimizde.

peri-duo-iphone-kilifi

Akıllı telefon sektörünün en popüler telefonu iPhone için daha önce benzeri görüşmemiş bir kılıf tasarlandı. 2015 yılının başında Indiegogo isimli bağış toplama sitesinde ortaya çıkan proje, istediğinden daha fazla bir bağış toplayarak CES 2015’te ilk prototipini basınla paylaşmıştı. Kılıfın son detayları da tamamlandı ve artık satışa çıkmaya hazırlanıyor. Aralık 2015’te resmi olarak satışa çıkacak olan kılıf, ön siparişe çıktı. 199 Dolarlık fiyatıyla çok sayıda renk seçeneği sunan kılıf, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus ve iPhone 6s Plus modelleriyle uyumlu.

Kılıfın iki çok önemli özelliği var. Bunlardan ilki içerisinde dahili bir pilinin olması. Pilli iPhone kılıfları şaşılacak ürünler değil ancak Peri Duo’nun içerisindeki pil tam 3000 mAh kapasiteye sahip. Bu kapasite ile iPhone’un pil ömrünü en az 2.5 katına çıkarmayı vaad ediyor.

Peri Duo’nun bir diğer önemli özelliği ise kılıfın içerisinde dahili bir Wi-fi hoparlör olması. Wi-fi hoparlör desteğini Quick Link teknolojisiyle kullanan ürün 64 cihaza kadar eşleşme yapabiliyor. Gücünü içerideki 3000 mAh kapasiteli pilden alan ürün, yüksek kaliteli ses sunuyor. Hoparlörü ister iPhone’ununuzla isterseniz başka cihazlarla da eşleştirebiliyorsunuz. Kılıfın genel görünümüne, nasıl takıldığına ve ses seviyesine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

iOS 9’un sinir bozan 10 özelliği!