Ana SayfaGenelYeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat garantisi

Yeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat garantisi

 Türk Telekom, yeni bireysel müşterilerine 24 ay sabit fiyat garantisi ile evde internet hizmeti sunuyor. Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uygun teklifler sunan Türk Telekom, yüksek hızlı interneti kaliteli hizmet anlayışı ile tüm kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

Türk Telekom’dan yeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat garantisi Internet. Türk Telekom, evde internet kullanan yeni bireysel müşterilerine 24 ay taahhütle sabit fiyat avantajı sunuyor. Tüm Türkiye’de yaygın bayi ve dijital kanalları ile çağrı merkezi sayesinde 7/24 ulaşılabilirlik imkânı sağlıyor.

24 ay sabit fiyat garantisi

 Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye’nin lider ev interneti sağlayıcısı olarak, ülkemizin internet penetrasyonunu artırmaya yönelik adımlar atmak, internet kullanıcılarını yüksek hızlara ulaştırmak ve kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek öncelikli stratejilerimiz arasında yer alıyor. Yüksek hızlı ve limitsiz internet hizmetlerimizi tüm kullanıcılarımıza son teknoloji ile ulaştırma hedefiyle farklı internet teklifleri sunmaya devam edeceğiz.”

24 ay sabit fiyat garantisi

Evde internet hizmetleri TTNET A.Ş tarafından, Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunulmaktadır. Türk Telekom markası, Türk Telekom Grubu şirketlerinin ortak markasıdır. Türk Telekom abonelerine özel sunulan fırsatlar belirli kampanyalarda 24 ay taahhütlü olup internet hızınız bulunduğunu lokasyondaki altyapıya, bağlantı yeri ve cihaz gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazlası için Türk Telekom ofis ve mağazaları ile www.turktelekom.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Apple iPhone 14 ile tabularını yıkıyor!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting