2021 Volkswagen Polo Ağustos fiyatları şaşırttı

Volkswagen Polo

2021 Volkswagen Polo Ağustos fiyatları şaşırttı. B sınıfı HB otomobil denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan VW Polo Ağustos fiyatlarıyla yok artık dedirtti. İşte detaylar.

Son 1 yıldır döviz kurları yükseliş eğiliminde olsa da otomobil fiyatlarında öyle çok büyük yükselişler olmamıştı. Ta ki Haziran ayına kadar.

Üstelik geçtiğimiz yılın sonlarında hemen hemen tüm otomobil üreticileri model fiyatlarını yukarı yönlü olarak güncellemişlerdi. 2021’e gelmemizle birlikte düşüşler de başlamıştı.

Muhtemelen önümüzdeki aylarda döviz kurlarında yukarı yönlü bir dalgalanma olmazsa fiyatlar bu seviyelerde kalmaya devam edecektir. Elbette burası Türkiye. Yarın ne olacağını kestirmek hayli güç olabiliyor. dolayısıyla biz fiyatların düşmesini beklerken artan bir fiyat tablosuyla da karşılaşabiliriz. Bu da bizler için çok büyük bir sürpriz olmaz.

2021 Volkswagen Polo Ağustos fiyatları şaşırttı

Zira 2020 yılında dünyanın genelinde otomobil satışları durma noktasına gelirken, Türkiye’de ise stok bulunamıyordu. Dolayısıyla ülkemizdeki otomobil sektörüne akıl sır erdirmek pek de kolay olmayabiliyor. O yüzden size tavsiyemiz otomobil alma gibi bir niyetiniz varsa fazla beklememeniz.

Hazır şu aralar fiyatlar normal civarlarda seyredirken bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zira önümüzdeki süreçte bizleri nelerin beklediğini kestirmek biraz güç.

Dilerseniz aşağıdan güncel Volkswagen Polo fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Renault Taliant fiyatları düştü!

Polo 1.0 80 PS Manuel Trendline

Fiyat: ₺216.200,00

Volkswagen Polo fiyatları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir