2018’in en iyi PC oyunları!

pc

#İŞBİRLİĞİ

2018’in sonlarına doğru yaklaşırken en iyi PC oyunlarını sizler için tek bir listede topladık. İşte 2018’in en iyi PC oyunları!

Son yıllarda konsolların yaygınlaşması, en çok da PC oyuncularını etkiledi. Şunu dürüst bir şekilde kabul etmemiz gerekiyor ki artık yapımcılar PC platformuna eskisi kadar önem vermiyor.

Genel olarak bakıldığı zaman büyük beklenti yaratan, merakla beklenen yapımların konsollara özel oyunlar olduğunu görebiliyoruz. Bu sene satışa sunulan Red Dead Redemption 2, Spider-Man, God of War ve Detroit Become Human bunlardan sadece birkaçı.

PC oyuncularının en büyük avantajı ise Microsoft’un Xbox One’a özel yapımları bu platforma da taşıması oldu. En azından böylece PC oyuncuları, sağlam Xbox One oyunlarını deneme fırsatı bulabildiler.

Peki 2018’de PC için satışa sunulan en iyi oyunlar hangileriydi? Bu yazımızda bu sene PC için çıkan en iyi oyunları sizlerle paylaşacağız. 2018’in en iyi PC oyunları listesini hazırlarken, oyunların ortalama inceleme puanlarını baz aldı. Ayrıca en iyi PC oyunları listesine indie tarzındaki oyunları da dahil ettik.

Genel olarak yaptığımız en iyi listelerinde 90 – 100 puan aralığını baz alıyorduk. Fakat PC için 90 ve üzeri puan alabilen sadece 1 oyun olduğu için 85 ve üzeri puan alan yapımları listeye dahil ettik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri 2018’in en iyi PC oyunları listesiyle başbaşa bırakalım.

İşte 2018’in en iyi PC oyunları!

Into the Breach

Çıkış Tarihi: 27 Şubat
Ortalama Puanı: 90