Ana sayfa Gundem 2013 Yılının En Popüler Sosyal Medya Markaları Neler Oldu?

2013 Yılının En Popüler Sosyal Medya Markaları Neler Oldu?

Yakın zamanda geride bırakacağımız 2013 yılının sosyal medya da en popüler olan markaları belli oldu. Tabi ki bunların arasında Facebook,Instagram,YouTube ve Google’da yer alıyor.

İçinde bulduğumuz dönemde sosyal medya giderek yaygınlaşmakta ve artık bir bağımlılık haline gelmekte.Sosyal medya kullanıcılarını araştıran Starcount sitesinden gelen açıklamada 2013 yılında sosyal medyada ki en popüler olan markaların Facebook,YouTube,Instagram ve Google olduğu söylendi.

sosyalmedya

Sosyal medya kullanıcılarını araştıran Starcount sitesinde ki diğer en popüler markalar arasında Samsung’ta var. Samsung,2013 yılının en popüler markası seçildi.Samsung listenin ilk sırasında yer almakta. Listenin devamında ise National Geographic ve Nike yer alıyor.Listede ki beşinci sırada ise Google var.Ayrıca Google,Google Glass ve robot geliştirme alanında yaptığı teknolojilerle 2013 yılında çok konuşulmuş ve Facebook’ta ki takipçi sayısını 3 milyondan 15 milyona çıkarmayı başarmış.

Listede beşinci sırada yer alan Google’dan sonra Coco Cola ve MTV yer alırken,Facebook’ta listede sekizinci sırada yer almayı başardı.Facebook’un kendi sayfasında da 15 milyondan fazla takipçi bulunmakta.

 

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler