Ana sayfa Akıllı Telefon 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar 2019 Nisan

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar 2019 Nisan

Geçtiğimiz ay orta segmente hitap eden pek çok model tanıtıldı. Peki bu modellerden hangileri bütçemize hitap ediyor? İşte Nisan ayında 1500 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar.

Akıllı telefon yelpazesi gün geçtikçe genişlemeye devam ediyor. Günümüzden bir 5 – 6 yıl öncesine kadar, ülkemizdeki model yelpazesi hayli kısıtlıydı. Genel olarak akıllı telefon satın almak isteyenlerin ilk tercihi Apple ya da Samsung oluyordu. Fakat Çinli üreticilerin global pazardaki ağırlığını arttırması, sektördeki model yelpazesinin de genişlemesine neden oldu.

Bugün yeni bir akıllı telefon almaya karar verdiğinizde önünüze yüzlerce seçenek seriliyor. Biraz araştırma ile bu modeller içerisinden kendinize en uygununu satın almanız son derece basit diyebiliriz.

En düşük sar değerine sahip telefonlar için tıklayın

Peki akıllı telefon alırken ne gibi kriterleri göz önünde bulundurmak gerekiyor? Elbette tasarım, yonga seti, RAM, dahili depolama ve kamera gibi kriterler her zaman öncelikli oluyor. Bizler de 1500 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar listemizi hazırlarken bu kriterlere dikkat ettik. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Nisan ayında 1500 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar listemiz ile başbaşa bırakalım.

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar

Galaxy M10

Yonga Seti: Exynos 7870
RAM: 3GB
Dahili Depolama: 32GB
Batarya: 3400 mAh
Kamera: 13MP + 5MP / 5MP
Ekran: 720 x 1520 px 6.22 inç
Türkiye Fiyatı: 1299 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler