12.9 İnçlik Yeni iPad 2015 Başında Piyasaya Sürülebilir

12.9 İnçlik Yeni iPad 2015 Başında Piyasaya Sürülebilir

Şu sıralar büyük boyutlu bir iPhone üzerinde çalışmakta olan Apple’ın, bir yandan da 12.9 inçlik yeni iPad için çalışmaları sürdürdüğü belirtiliyor.

Şu sıralar merakla beklenen yeni iPhone üzerinde çalışmalarını sürdüren Amerikalı teknoloji devi Apple, bir yandan büyük boyutlu bir iPhone piyasaya sürmek için hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da büyük boyutlu yeni iPad için çalışmalara başladı. Apple’ın büyük boyutlu bir iPad üzerinde çalışmakta olduğu yönünde ilk söylentilerin geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmasının ardından şimdi de, Bloomberg tarafından yer verilen bir haberde bu tabletin 2015 yılı başlarında piyasaya sürüleceği belirtildi.

ipad_air

Apple‘a yakınlığıyla bilinen kaynaklardan gelen bu habere göre, şu ana kadar 7.9 ve 9.7 inçlik tabletler piyasaya süren Apple, yeni tabletinde ise 12.9 inçlik bir ekrana yer verecek. Üstelik Apple’ın bu yeni iPad için üreticilerle neredeyse bir yıldır irtibat halinde olduğu ve tabletin üretimine çok yakında başlanacağı belirtiliyor. Öte yandan Apple’ın merakla beklenen iPad Air 2‘nin yapımında da sona yaklaştığı ve iPad Air’in halefini önümüzdeki haftalarda resmi olarak tanıtılacağı iddia ediliyor.

Samsung Akıllı Saatleri 1000 Uygulamaya Ulaştı