Ana SayfaGenelYouTube Süper Teşekkürler herkesin kullanımına sunuldu

YouTube Süper Teşekkürler herkesin kullanımına sunuldu

YouTube içerik oluşturucularına Süper Teşekkür ile bahşiş vermek istiyorsanız artık dünya genelinde bunu yapabileceksiniz. İşte tüm detaylar.

YouTube, bahşiş özelliğini, hizmetin İş Ortağı Programının bulunduğu 68 ülkedeki tüm uygun içerik oluşturucuların kullanımına sundu. Bir izleyici olarak artık, ister masaüstünde ister mobilde izliyor olun, bahşiş verdiğinizde görünen yorumu özelleştirme seçeneğine sahipsiniz. Süper Teşekkürler, platformun hayranların doğrudan video yapımcılarını desteklemesini sağlamak için uzun süredir devam eden çabalarının en son şekli.

YouTube Süper Teşekkürler herkesin kullanımına sunuldu

Takdirinizi göstermek ve katkınızı vurgulamak için özel renkli bir yorum kullanarak 2 ila 50 ABD Doları arasında harcayabilirsiniz. YouTube yüzde 30’luk bir kesinti alıyor, ancak hizmet diğer bahşiş seçeneklerine göre çok daha fazla kolaylık sağlıyor. Örneğin içerik oluşturucular için ayrı bir kitle fonlaması hizmeti (Patreon gibi) ile bahşiş vermekten çok daha kolay.

Bu özellik, canlı yayın odaklı Super Chat’e katılıyor. Genişletilmiş Süper Teşekkürler’in çok fazla ilgi görüp görmeyeceğini söylemek henüz için henüz erken. Ancak platform içerik oluşturucuları bünyesinde tutmak için elinden gelenin fazlasını yapıyor diyebiliriz. TikTok, Twitch ve bir tür bahşiş içerikli yaygın olarak mevcut olduğu diğer platformlarlara kıyasla şimdi YouTube da kendi bahşiş sistemini oluşturuyor. Bu da platforma daha fazla içerik üretmek konusunda bir teşvik sağlayabilir. Özellk şimdi dünyada tüm kullanıcılar sunulmuş durumda.

Yeni Antidepresan Araştırmaları İlginç Sonuçlar Ortaya Çıkardı: Sanıldığı Kadar Yararlı Değil

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting