Yeni nesil Case Logic ve Thule çantalar ile tanışın

Case Logic

Sade ve şık tasarıma sahip Thule ve Case Logic çantaları ergonomik yapısı ile sırt, bel ve boyun ağrılarına karşı korurken; geniş iç hacmi ve yan cepleri ile gün içinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ders zilinin çalmasına az bir zaman kala okul alışverişi için listeler hazırlanmaya başladı. Yeni okul döneminde gereksinimlerin en başında her yaştan öğrencinin kullandığı sırt çantaları geliyor. Sırt çantası seçerken en önemli kriterler ise ergonomi ve dayanıklılık. Yanlış çanta seçimi ve kullanımı sırt, bel ve boyun ağrılarına ya da duruş bozukluklarına neden olabiliyor.

Uzmanlar, öğrenciler için ideal çanta ağırlığının kilolarının yüzde 15’i kadar olması gerektiği ve çanta boyunun bel bölgesinin altına düşmemesi konusunda uyarıyor. Bu nedenle ilk olarak çanta boyutunu doğru seçmek sağlık açısından önem taşıyor.

Öte yandan özellikle bilgisayar ya da tabletini yanından ayırmayan öğrenciler için cihazlarını güvenle taşıyabilecekleri özel bölmeli çantaların tercih edilmesi istenmeyen hasarlara karşı koruma sağlıyor.

Case Logic

İşlevsel ve ergonomik çantalar

İş yaşamına yönelik kaliteli ve şık ürünleriyle dikkat çeken Thule ve Case Logic, her yaştan öğrenci için de renkli, fonksiyonel ve ergonomik tasarımlar sunuyor. Stil, işlevsellik ve dayanıklılıkta denge felsefesiyle öne çıkan Case Logic, Commence, Uplink, Query ve Alto modelleriyle okul yaşamına renk katıyor.

Uluslararası standartları karşılamanın yanı sıra kendine has 25 farklı kalite testi ile ürünlerinde her zaman kusursuzluğun peşinde olan Thule ise Notus ve Indago modelleriyle ilkokuldan üniversiteye her yaşa hitap ediyor.

Case Logic Commence  

GRS sertifikalı yüzde 100 geri dönüştürülmüş malzemeyle üretilen Commence, 24 litrelik boyutuyla her yaştan öğrenci için ideal bir kullanım sunuyor. Laptop ve tabletinizi güvenle taşımanız için tasarlanmış yastıklı bölüm ihtiyaca göre iki kat genişleyerek farklı kullanım imkanı yaratıyor.

Rahat omuz askıları ve tam yastıklı arka paneli çantanın bedene tam oturmasını sağlıyor. Tüm okul malzemelerini taşıyabileceğiniz geniş iç hacme sahip Commence’in fermuar bölümündeki yağmur kapakları değerli eşyalarınızın ıslanmasına karşı koruma sağlıyor.

Case Logic

Case Logic Uplink  

Uplink, tüm okul malzemeleri ve kitaplarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz 26 litrelik geniş iç hacme sahip. İç kısımda laptop ve tablet için iki ayrı bölüm sunan modelin ön kısmında da iki adet geniş cep bulunuyor.

Hem sağ hem sol tarafta bulunan fileli cepler, su şişesi ve taşınabilir hoparlör gibi eşyaları taşımak için bolca alan sağlıyor.

Case Logic Query

Case Logic’in en geniş çantalarından biri olan Query modeli, 15.6 inç laptop ve 10 inç tablet taşımak için iki ayrı özel yastıklı bölüm sunuyor. Büyük boyutlardaki kitap ve malzemeleri sık kullanan öğrenciler için ideal kullanım sağlayan Query, geniş omuz askıları ve terlemeyi azaltan fileli arka panel yastıkları sayesinde konforu ihmal etmiyor.

Case Logic Alto

Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken Alto hem gövdesinde hem de taban yastıklamasında GRS sertifikalı yüzde 100 geri dönüştürülmüş malzemeyle üretiliyor.

Su şişesi ve benzeri ekipmanların taşınabileceği bir yan cep, elektronik eşyaların ve çeşitli aksesuarların rahatlıkla sığacağı geniş bir ön cep ile tasarlanan Alto, tek bölmeli 26 litrelik geniş iç hacmiyle önceliği kitap ve defterleri olan öğrenciler için kolay kullanım sunuyor.

Case Logic

Thule Notus

Thule kalitesini tescilleyen bluesign sertifikalı, geri dönüştürülmüş çevre dostu malzemeden üretilen Notus ergonomik ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Taşıma konforunu artıran kabartmalı omuz askıları ve yastıklı sırt paneli gün boyu kullanımda aradığınız rahatlığı sağlarken, geometrik dış tasarım modern bir görüntü çiziyor. 1

6 inç Macbook sığacak büyüklükteki yastıklı iç bölüm ve çantanızı düzenli tutacak bir fermuarlı bir iç cebe sahip olan 20 litre hacimli Notus, iki yan cep ve büyük ön gözüyle tüm ihtiyacınızı karşılayacak genişlikte.

Case Logic

Thule Indago

Bluesign sertifikalı, tamamen geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen Thule Indago okul kullanımından hafta sonu gezintilerine her ihtiyacı karşılayacak 23 litrelik geniş iç hacme sahip. 16 inç bilgisayarlar için hazırlanmış koruma yastıklı özel bölüm ve fermuarlı yarı saydam iç cebi sayesinde çantanızın düzenli kalmasına olanak sağlayan Indago modeli, iki yan cebi sayesinde su şişesi ve kablolarınız gibi eşyalarınız için de kolay ulaşılabilecek alan yaratıyor. Yağmura dayanıklı fermuar sistemi ve iki geniş ön bölüme sahip olan Indago yastıklı omuz askıları ve sırt paneli ile gün boyu konforlu kullanım sağlıyor.

Yapay zeka destekli 5’li raf etkisi metodu tercih ediliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir