Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni bir Galaxy A serisi telefon Geekbench'ten geçti

Yeni bir Galaxy A serisi telefon Geekbench’ten geçti

Samsung’un üzerinde çalıştığı, henüz adı bilinmeyen bir Galaxy A ailesi üyesi Geekbench testinden geçti. İşte modelin ortaya çıkan özellikleri!

Samsung Galaxy A’ya yeni üye yolda

Sevilen “A” serisi yeni modeller kazanmaya devam ediyor. Halihazırda oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan aile, bu kez de yeni üyesiyle Geekbench’te gündeme geldi. SM-A750FN model numarasına sahip bu model, muhtemelen A8 çatısı altında olacak.

Testte ortaya çıkan özelliklere göre cihaz; ikisi 2.2 GHz, altısı 1.59 GHz‘de çalışan toplamda 8 çekirdekli yapıya sahip Exynos 7885 ve 4 GB RAM’e sahip. Bu ikiliyle birlikte model tek çekirdek testinden 1526, çok çekirdek testinden 4265 puan alabilmiş. Android 8.0 Oreo’ya sahip olduğu görülen akıllı telefonun final sürümü muhtemelen 8.1 ile gelecektir.

Testte gözükmemesine rağmen modelle ilgili beklenen başka detaylar da var. Bunlar tasarımsal yenilikler ve kamera güncellemeleri.

Güney Koreli şirket bakalım ürününü hangi isimle ne zaman piyasaya sürecek.

Samsung Galaxy A6+ ile Knox ve Güvenli Klasör

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler