Ana Sayfa Genel XPG yeni ürünlerini vitrine çıkardı

XPG yeni ürünlerini vitrine çıkardı

Oyuncular, donanım meraklıları ve profesyonel esporcular için yüksek performanslı ürünler sunan XPG , Bronze sertifikalı yeni PYLON PSU ailesini, VENTO işlemci fanlarını ve PRIME ARGB LED şeritlerini duyurdu.

Yıl içerisinde çıkardığı XPG CORE REACTOR güç kaynağının başarısının ardından markanın ikinci PSU modeli daha geniş bir yelpazedeki kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip. 80 Plus Bronze sertifikasını almayı başaran ürün %89’luk çevirim verimliliğiyle Gold seviyesindeki güç kaynaklarına yakın bir performans sunuyor. Aralıksız olarak 7/24 çalışmak üzere tasarlanan XPG PYLON farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 450W, 550W, 650W ve 750W olarak dört farklı Watt seçeneğiyle geliyor.

XPG yeni ürünlerini vitrine çıkardı

Intel’in sene başında duyurusunu yaptığı yeni nesil güç kaynağı standartlarına uygun olarak üretilen XPG PYLON, uzun yıllar stabil ve verimli çalışma garantisi veriyor. Orta ve üst seviye grafik kartlarıyla işlemcileri destekleme kapasitesine sahip olan ürün kullandığı 105°C Japon malı kapasitörler ile güvenilirlik konusunda da kullanıcılarını memnun edecek kalitede. Ürünün 120mm büyüklüğünde Fluid Dynamic Bearing tipteki fanları ise farklı yük seviyeleri altında bile sessiz bir çalışma sunuyor.

XPG yeni ürünlerini vitrine çıkardı

XPG VENTO Fan Ailesi

XPG’nin yeni VENTO 120 ve VENTO 120 ARGB fanları, kullanıcılara rahatsız edici fan gürültüsü olmadan yüksek soğutma kapasitesi sunuyor. Her iki fan modeli de 1200RPM hızda çalışırken 45,3 CFM (Feet küp/ dakika) hava akışı sağlayabiliyor. Özel tasarım bilye yatağı sayesinde yalnızca 23 desibel gürültü yaratan ürün, 40 derece sıcaklıkta 40,000 saat MTTF değeri vadediyor. İki modelden VENTO 120 ARGB ise sistemini sessizce serinletirken kasasını renklendirmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Ürünün üzerindeki 9 adet LED’in aydınlatma efekti, önde gelen anakart üreticilerinin RGB kontrol yazılımları aracılığıyla değiştirilebiliyor.

XPG yeni ürünlerini vitrine çıkardı

XPG PRIME ARBG LED Şerit

XPG PRIME ARGB LED şerit sistemlerini RGB aydınlatma ile süslemek isteyen kullanıcılara çekici bir alternatif sunuyor. Ön tanımlı 8 rengi ve 4 adet aydınlatma efekti bulunan ürün, üzerindeki 5050 yonga seti sayesinde güçlü bir parlaklık verebiliyor. Ayrıca, önde gelen anakart üreticilerinin RGB kontrol sistemleriyle uyumlu olması adına XPG PRIME ARGB LED şeritte SK6812 LED’ler kullanıldı. 120cm uzunluğundaki LED şerit mıknatıslar veya macun tipindeki yapıştırıcılar ile kolaylıkla kasa içine monte edilebiliyor.

Netflix Google Play’de yeni bir rekor kırdı

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting