Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Redmi Note 10 bu fiyatı ile başarılı olabilir mi?

Xiaomi Redmi Note 10 bu fiyatı ile başarılı olabilir mi?

Akıllı telefon pazarındaki dinamik isimlerden biri olan Xiaomi merakla beklenen modelini Türkiye’ye getirdi. İşte Xiaomi Redmi Note 10 Türkiye fiyatı.

Hem Türkiye, hem de Avrupa pazarında oldukça dinamik bir görüntü çizen Xiaomi, merakla beklenen yeni Redmi modellerini ülkemize getirdi. Peki bu modellerin fiyatı ne kadar olacak?

Geçtiğimiz yıl Xiaomi, Redmi Note 9 Pro için 3000 TL’lik bir başlangıç fiyatı belirlemişti. Redmi Note 9 fiyatı ise 2500 – 2600 TL civarındaydı. Fakat bu yıl işler tamamen değişmiş gibi görünüyor. Zira Redmi Note 10’un listelenme fiyatı tam 3000 TL. Evet geçen sene pro varyantını aldığımız paraya bu yıl aynı serinin düz modelini anca satın alabiliyoruz.

Xiaomi Redmi Note 10 Türkiye fiyatı belli oldu

Redmi Note 10’un bu fiyata değip değmeyeceği ise farklı bir soru işareti. Tabi ki bu kadar yüksek bir ücret ödememizin temel nedeni vergiler. Çünkü bu telefonu kaçak olarak getirtenler 1800 TL gibi absürt bir etiket belirlemiş durumdalar. Yani arada nereden baksanız 1400 TL gibi uçuk bir fark var. Üstelik bu 1800 TL’lik fiyat içerisinde imei kayıt ücretleri vs. de mevcut. 128GB’lık versiyon ise 2000 TL. Yani nereden bakarsanız bakın arada absürt bir durum mevcut.

Normal şartlarda vergiler bu kadar yüksek olmasa bu telefonu 2000 TL gibi bir fiyattan almamız mümkün olacaktı. Üstelikte 64 değil, 128GB’lık versiyonu!

Xiaomi Redmi Note 10 Pro ve Note 10 ile ilgili tüm detaylar için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU