Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 12 kamerası yok artık dedirtecek: Türünün tek örneği

Xiaomi 12 kamerası yok artık dedirtecek: Türünün tek örneği

Xiaomi 12 kamerası kullanıcıları fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor. Lansman tarihi yaklaştıkça merak aynı oranda artıyor. İşte bu amiral gemisi modelin kamerası ile ilgili detaylar.

Herkesin en çok merak ettiği ayrıntılardan birisi de hiç şüphesiz Xiaomi 12 kamerası. Cihazın özellikle kamerası ile ön plana çıkacağı ifade ediliyor. Hatta iPhone 13 modeli ile bu konuda kıyaslandığını söyleyebiliriz. Xiaomi CEO’su tarafından yapılan paylaşımlara baktığımızda kamera odaklı fotoğraflar geldiğini görüyoruz.

Bu cihazda öncelikle 50 MP gücünde bir kamera olacağını belirtelim. Sensörü Sony tarafından geliştirileceği için kullanıcıların içi rahat olacak. Bildiğiniz üzere kamera alanında Sony harikalar yaratan bir marka. Bu nedenle Xiaomi en doğru kararı verdi diyebiliriz.

Xiaomi 12 kamerası çok hızlı olacak

Bu yeni akıllı telefon modelinde bazı kamera özellikleri ön plana çıkacak. Mesela kamerayı hızlı bir şekilde başlatma, hızlı fotoğraf çekme ve hızlı sürekli çekim yine bu cihazda yer alacak. Ayrıca hızlı gece sahneleri ile birlikte kendisinden uzun bir süre bahsettirecek gibi görünüyor.

Xiaomi 12 kamerası

Bu model fotoğraf çekme konusunda dünyanın en hızlı akıllı telefonu olarak ön plana çıkacak. Her cihaz farklı bir şekilde anılıyor. Kimileri işlemci gücü bakımından ön plana çıkarken bazıları kamerası ile kendisini belli ediyor. Xiaomi özellikle kamera hızı ile beğeni toplayacak gibi görünüyor. Ayrıca gece modu doğru renk ayarları ile birlikte çok gerçekçi bir his yaratıyor.

Xiaomi 12 arka panel tasarımı ortaya çıktı

Xiaomi 12 Pro modelinde gece sahnesi kapasitesinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Doğru ışık kontrolü sayesinde aydınlık ve karanlık arasında güçlü bir kontrast dokusu oluşturmak mümkün. Peki siz bu yeni Xiaomi modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting