Ana SayfaDonanımXerox Yazıcılara Apple AirPrint Özelliği Geldi!

Xerox Yazıcılara Apple AirPrint Özelliği Geldi!

Xerox’un, piyasaya sunduğu renkli lazer yazıcı Xerox Phaser 6600, özellikle yoğun iş hacmi olan küçük ve orta ölçekli işletmelerde çalışanların iş verimliliklerini artırmayı, yüksek performansı ile çalışanlara hız ve zaman kazandırmayı hedefliyor.

Xerox Phaser 6600; Apple’ın mobil yazdırma çözümü “AirPrint” uygulamasını destekleyerek, kurulum ya da yükleme gerektirmeden iPhone, iPad, iPad Mini ve iPod Touch’tan doğrudan baskı alma imkanı sunuyor.

Apple AirPrint, iOS 4.2 ve sonraki versiyonlara sahip iPad, iPad Mini, iPhone ve iPod Touch cihazları ile kurulum veya yükleme gerektirmeden uyumlu bir yazıcıdan kablosuz olarak yazdırma işlemi yapılmasını sağlayan bir uygulama. AirPrint özellikli iPhone, iPad, iPad Mini ve iPod Touch cihazları, kablosuz baskı özelliğine sahip Xerox Phaser 6600’ü otomatik olarak algılıyor ve  ofis içinde istenilen yerden baskı alınabiliyor.Xerox Phaser 6600_2

- Reklam -

Üst düzey makinelerde kullanılan Xerox’un patentli kimyasal toner teknolojisine sahip olan Xerox Phaser 6600, pantone onaylı renk skalası ile mükemmel ayrıntılara sahip canlı metinler ve görüntüler basıyor. Xerox Phaser 6600’ün, siyah-beyaz ve renkli baskıda dakikada 35 sayfa çıktı hızı bulunuyor. İlk sayfa çıkışı 10 saniyede alınan Xerox Phaser 6600, 1200 x 1200 dpi yüksek kalitede baskı çözünürlüğü sunuyor.

Xerox Phaser 6600’de bulunan güvenli baskı özelliği, istenirse kullanıcıların belirledikleri güvenlik şifreleri ile baskı alınmasını sağlayarak, gizli dokümanların başkaları tarafından görülmesini engelliyor. Xerox Phaser 6600’ün CentreWare IS dahili web sunucusu, kullanıcıların cihazı uzaktan yönetmelerine imkan veriyor.

Xerox Phaser 6600’ün çift taraflı baskı ve tek sayfaya çoklu baskı özellikleri de bulunuyor. Standart kağıt kapasitesi 1.250 sayfaya kadar arttırılabilen Xerox Phaser 6600; zarf, etiket, asetat, broşür gibi farklı ebat ve ağırlıklardaki medyalara baskı yapabiliyor. Tüm güncel Microsoft, Mac ve Linux sürümleri ile uyumlu olan Xerox Phaser 6600, 629 Dolar + KDV’den başlayan fiyatı ve iki yıl Xerox garantisiyle tüketicilere sunuluyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting