Ana Sayfa Haber Xbox One'ın Kesin Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Xbox One’ın Kesin Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Micorosoft’un, konsol savaşlarında fırtınalar estirecek yeni cihazı Xbox One’ın kesin piyasaya çıkış tarihi belli oldu. Firmaya yakın kaynakların açıkladığı tarihe doğru geri sayım nihayet başladı.

Microsoft, geçtiğimiz, Gamescom organizasyonunda Xbox One’ın yapabileceklerinden bir demet sunmuş ve Fifa 2014-Xbox One işbirliğini ortaya koymuştu. Bunun üzerine oyun severler, cihazın piyasaya çıkışını iple çekmeye başlamıştı. Anlaşılan bekleyiş çok da uzun sürmeyecek. Microsoft’a yakınlığıyla bilinen Kotaku bilişim yayınlarına göre Xbox One, 8 Kasım 2013’te müşterilerin beğenisine sunulacak.

Konsol cephesinden haberlerimiz bununla da sınırlı kalmıyor: Xbox One, muazzam bir cephaneyle savaşa katılacak. Grand Theft Auto 5, Assassin’s Creed 4: Black Flag ve Battlefield 4, konsol ile hemen hemen aynı tarihlerde, raflardaki yerlerini alacak.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting