Ana sayfa Oyun Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition bugün sızdı. Peki, Fortnite tutkunları için geliştirilen bu Edition’da neler olacak?

Microsoft, bu nesilin son kozlarını oynamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Xbox One S’in disk sürücüsüz sürümünü duyuran firma, şimdiler de ise Fortnite Edition’ı duyurmaya hazırlanıyor. Bugün gelen bilgilere göre; Fortnite için Xbox One S’in mor renkli sürümü çok yakında satışa sunulacak. Bu Edition, bonus hediyeleri ile büyük ilgi çekecek gibi görünüyor.

Xbox One S Fortnite Limited Edition neler ile gelecek?

Fortnite Limited Edition sürümü; Fortnite’ta kullanılabilecek olan Dark Vertex skin, pickaxe, ve glider ile gelecek. Ayrıca bu bundle’ın içerisinden 2.000 V-bucks da çıkacak. 1 Aylık Xbox Live Gold, Xbox Game Pass ve EA Access hediyesi ile gelecek olan bu setin henüz ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor.

İndirime giren Xbox 360 oyunları – 14 Mayıs haftası

299 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan bu setin Türkiye’de de satışa sunulacağını düşünüyoruz. Eğer Fortnite tutkunuysanız bonus hediyeler ile gelen bu seti kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Xbox One S Fortnite Limited Edition

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü dünyayı zora sokabilir

Son günlerde dünya gündemine bomba gibi düşen Corone virüsü Çin’in planlarını alt üst etti. Görünen o ki bu virüs Çin’in haricinde tüm dünyayı da...

Son Haberler