WWE 2K15 için MyCareer Detaylarını Açıkladı


WWE 2K15 video oyun tarihindeki ilk kapsamlı kariyer moduyla oyuncuları WWE Süperstarlığından WWE Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluğuna giden bir yolculuğa çıkaracak.

WWE video oyun serisinin yeni oyunu WWE 2K15’teki MyCareer moduyla ilgili detayları açıkladı. WWE oyunları tarihinin ilk kapsamlı, kariyer odaklı modu olan MyCareer oyunculara bir WWE Süperstarının hayatını yaşatacak, çaylaklıktan başlayıp WWE Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluğuna uzanan yolu tecrübe etmelerini sağlayacak.

 WWE-2K15-1

Oyuncular MyCareer moduna WWE 2K15’in Creation Suite modunda yarattıkları karakterleri Orlando, Florida’daki WWE Performance Center’a götürerek başlayacaklar. Oyuncular burada eski WWE Süperstarı ve WWE Performance Center baş koçu Bill DeMott tarafından eğitilecek ve çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışacaklar. Bu görevleri başarıyla tamamlayan oyuncular WWE’nin genç yetenekleri yetiştirme sistemi olan NXT’te mücadele etme şansı kazanacak, kariyerlerine yeni maçlar ve yeni hedeflerle devam edecekler. Oyuncular NXT’te tümü de oynanabilir karakter olan, Rusev, Bo Dallas, Adrian Neville, Sami Zayn ve Corey Graves gibi yeni ve geleceğin WWE Süperstarları ile karşılaşacaklar.

 WWE-2K15

Oyuncular NXT’te yeteneklerini geliştirdikten sonra WWE’nin ana kadrosuna dahil olacak, Genel Müdür Vickie Guerrero’nın ayarladığı maçlara katılacak ve Süperstarlarını bonus ödüller kazanmak için tasarlanan mücadelelere sokacaklar. Oyuncular WWE’nin izle-öde etkinlikleri ve Monday Night Raw ve SmackDown gibi hit şovlarına katılabilmek için mücadele verirken, bir yandan da ittifaklar ve rekabetler geliştirecekler. Oyuncular ayrıca Birleşik Devletler Şampiyonası ve Kıtalararası Şampiyona için de ter dökecekler. Başarılı oyuncular SummerSlam ve WrestleMania’a ulaşacak ve en üstMyCareer ödülü olan WWE Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluğunu elde etmeye çalışacaklar.

 WWE-2K15-3

WWE gelişim süresi içinde verilen kararlar, ittifaklar, rekabetler ve sosyal medya etkileşimleri oyuncunun kişilik özelliklerini ve taraftar tepkilerini etkileyecek. Oyuncular bu modda ilerlerken özelliklerini geliştirme, yeni yetenekler ve hareketler kazanma, yeni giysilere sahip olma ve menajer açma şansına da sahip olacaklar. Oyuncular galibiyet/mağlubiyet oranı ve verdikleri bu kararlar hikayenin dallanmasına ve şaşırtıcı sürprizlere yol açacak ve bu da farklı kariyer yollarını denemek isteyen oyuncular için ciddi derecede tekrarlanabilirlik ekleyecek.

 WWE-2K15-4

MyCareer NBA 2K hayranlarımızın bayıldıkları bir mod ve WWE 2K15 için de mükemmel bir seçim” diyor Visual Concepts Başkanı Greg Thomas. “Bu kapsamlı kariyer modunu ilk kez sunacak olmaktan büyük heyecan duyuyor ve bunun seri için atılan önemli bir adım olduğunu düşünüyoruz.”

Yukes ve bir 2K stüdyosu olan Visual Concepts işbirliğiyle geliştirilen WWE 2K15 PEGI 16 ile derecelendirildi. WWE 2K15  PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi için 31 Ekim 2014’te piyasada olacak. Ayrıca PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi için de oyun 21 Kasım 2014’te çıkacak.

Destiny’ye Güncelleme


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin