Ana SayfaCep TelefonuWindows Phone 8 Kullanıcılarına Sevindirici Haber: Nokia Drive+ Beta Ücretsiz Oldu!

Windows Phone 8 Kullanıcılarına Sevindirici Haber: Nokia Drive+ Beta Ücretsiz Oldu!

Eğer Windows Phone 8 işletim sistemli bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve navigasyon programın ihtiyacınız varsa Nokia Drive+ Beta yazılımını ücretsiz indirebileceksiniz. 

Hali hazırda Nokia’nın yanı sıra HTC’de Windows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üretiyor. Nokia şimdiye kadar sadece kendi telefonlarında sunduğu Drive+ Beta navigasyon uygulamasını ücretsiz yapınca HTC kullanıcıları da bu başarılı navigasyon uygulamasından ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Yakın gelecekte diğer üreticilerin Windows Phone 8 işletim sistemli telefonları çıktığında da bu uygulama ücretsiz olarak kullanılabilecek. nokia-driveŞimdilik sadece Amerika ve Kanada kullanıcıları için açık olacak uygulamaya kullanıcılar Windows uygulama marketi üzerinden erişebilecekler. Yakın gelecekte Türkiye ve tüm dünya ülkeleri için ücretsiz indirilebilecek olan Drive+ Beta ücretsiz navigasyon yazılımları arasında oldukça başarılı bir seçenek oluşturuyor.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting