WiFi 6 teknolojili ürünler görücüye çıktı

WiFi 6

TP-Link, yeni nesil kablosuz ağ standardı olan ve WiFi 6 olarak nitelenen 802.11ax destekli ürünleri görücüye çıkardı.

TP-Link’in tanıtacağı WiFi 6 teknolojili ürünlerden ilki AX destekli Mesh WiFi çözümü olan Deco X10. AX standardının sağladığı yüksek WiFi hızlarını Mesh teknolojisi ile harmanlayarak ev ve küçük ofislerin her yerine hızlı ve kesintisiz WiFi bağlantısı sağlayan Deco X10, üç bant desteği ve 1.95Gbps kablosuz hız sunuyor. Çok sayıda cihazın ağa bağlandığı geniş ev ve ofisler için mükemmel bir çözüm sağlıyor.

TP-Link’in CES’te tanıtacağı ikinci ürün  olan Archer AX11000. AX standardını destekleyen, üç bantlı bir oyun yönlendiricisi olan AX11000, üst düzey online oyun deneyimi için gerekli ağ performansını sağlıyor. Toplamda 10756 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen yönlendirici, gecikme ve parazitleri yok eden OFDMA teknolojisini destekliyor.

TP-Link’in AX destekli diğer bir modeli ise Archer AX6000. Bu ürün 2.4GHz bandında 1140 Mbps, 5 GHz bandında ise 4804 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Ultra HD, 4K/8K video akışı ve aynı anda online oyun oynama gibi uygulamaları destekleyen ürün, sorunsuz ve kesintisiz, hızlı bir WiFi ağı oluşturmayı sağlıyor. Daha fazla cihazın ağa bağlı olduğu modern ev ve ofisler için uygun bir ağ çözümü olan cihaz, 2.5 Gbps WAN girişi sayesinde kablolu cihazları da yüksek hızla ağa dahil edebiliyor.

iPhone için WhatsApp yepyeni özellikler ile güncellendi!

Şaşırtıcı hızdaki WiFi deneyimini yaşamak isteyen ama fiyata da duyarlı kullanıcılar için de TP-Link’in AX destekli çözümü var. Archer AX1800; bütçe dostu, giriş seviyesi WiFi 6 çözümü.

TP-Link’in tanıtacağı AX destekli son ürünü ise bir WiFi menzil genişletici. RE705X model ürün; evin her köşesine AX1800 kablosuz hızlarında interneti ulaştırmayı sağlıyor. Hem sinyallerin her yere ulaşmasını hem de WiFi 6’nın sağladığı gelişmiş özellikleri sunan ürün, ölü bölge sorununu ortadan kaldırıyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin