Ana SayfaGenelVodafone’dan Her Yöne Hediye Dakika

Vodafone’dan Her Yöne Hediye Dakika

Vodafone Faturasızlar, Ramazan ayı boyunca hem yüklemelerinin hem de harcamalarının 10 katı her yöne dakika kazanma fırsatı yakalıyor.

 Vodafone Türkiye, faturasız abonelerine sadece kampanya dönemlerinde değil, yıl boyu kazandıran tekliflerini sunmaya devam ediyor. Vodafone faturasızlara hem yüklerken hem harcarken kazandıran Ramazan Kampanyası, iletişim ihtiyaçlarının arttığı Ramazan ayında 10 katı her yöne dakika kazandırarak geri dönüyor.

vodafone devreden tarifeler

Ramazan ayı boyunca geçerli olacak kampanyada Vodafone Faturasız aboneler, yüklediklerinin ve harcadıklarının 10 katı her yöne dakikayı kazanma fırsatı yakalıyor. 28 Haziran – 30 Temmuz arasında geçerli kampanyadan yararlanmak isteyen tüm bireysel faturasız aboneler, hediye kazanmak için yükleme ve harcama yapmadan önce KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek kendilerine özel teklifleri öğrenebilirler.

Moto 360 Kullanım Videosu Yayınlandı!

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting