Ana SayfaCep TelefonuVodafone Cephesinden Yeni Yıl!

Vodafone Cephesinden Yeni Yıl!

Vodafone Türkiye aboneleri 31 Aralık 2012 ve 01 Ocak 2013 tarihlerinde toplam 307 milyon dakika konuşarak ve 387 milyon SMS göndererek ve 104 terabayt data kullanarak karşıladı.

Ayrıca Vodafone’un yılbaşına özel kampanyasıyla yurtdışına çıkan aboneleri, Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile 1 Ocak günü Türkiye’deki yakınlarıyla 9,90 TL’lik paket ücretini ödemeden konuştu, SMS gönderdi ve mobil internet kullandı.vodafone

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“2012’yi geride bırakarak yeni yılı umutla karşıladık. Abonelerimiz 2013’e girerken toplam 307 milyon dakika konuştular, sevdiklerinin yeni yıllarını toplam 387 milyon SMS göndererek kutladılar. Vodafone Türkiye olarak her zaman olduğu gibi 2013’e girerken de kesintisiz iletişim sağlamak üzere tüm imkânlarımızı seferber ettik, böylelikle abonelerimiz yeni yıla girerken hiçbir sorun yaşamadan sevdikleriyle iletişim kurabildiler. Vodafone Türkiye olarak ayrıca yılbaşına özel bir kampanyayı hayata geçirdik ve yurtdışına çıkan ‘Her Şey Dahil Vodafone Pasaport’lular 21 Vodafone ülkesinde, KKTC ve ABD’de 9,90 TL’lik ek paket ücreti ödemeden Türkiye’deki yakınlarıyla konuştu, mesajlaştı ve mobil interneti kullandı. 2013’ün ilk gününde düzenlediğimiz bu kampanyadan Her Şey Dahil Vodafone Pasaport abonelerinin yararlanmış olmasından mutluluk duyuyoruz.”

 

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU