Ana SayfaHaberBiletix Yeni Yüzü İle Karşınızda

Biletix Yeni Yüzü İle Karşınızda

Türkiye’nin eğlence ve spor etkinlikleri alanında lider biletleme firması Biletix, yeni yıla yeniliklerle girdi. Geçtimiz günlerde yeni Genel Müdür M.Kemal Erdine’nin görevi devralmasıyla başlayan Biletix’teki değişim süreci devam ediyor.

Uluslararası biletleme firması Ticketmaster’ın iştiraklerinden biri olan Biletix, Türk halkını eğlence, spor ve kültürel etkinliklerle buluşturan ana platform olarak, 13 yıldır vermekte olduğu hizmetlere yenilerini eklerken, kendini de yenilemeye devam ediyor.

Dünyadaki tüm Ticketmaster’ları tek bir tasarımla bütünleştirmek ve kullanıcılarına ortak bir yüzle seslenmelerini sağlamak amacıyla başlatılan yenilenme sürecine paralel olarak, Biletix de 2013 yılına yeni yüzü ile girdi.Biletix web

- Reklam -

Yeni ana yüz; Ticketmaster’ın güvenli, açık, kişisel, yardımcı, buluşturan, birleştiren, yenilikçi ve yaratıcı özelliklerini ön plana çıkarırken, yerel motifleri de taşımaya devam edecek. Siyah zemin üzerinde pembe, mavi, turkuvaz, kırmızı, turuncu ve mor renklerden oluşan mozaik, enerji ve bağlantıda olma durumunu simgelerken, aynı zamanda pazar, marka, ürün ve kitle çeşitliliğine de işaret ediyor. Biletix logosunu oluşturan yeni yazı karakteri ise markanın güvenli, yardımcı ve iletişime açık kişilik özelliklerini gözler önüne seriyor.

Biletix’teki yeniliklerin 2013 yılında da hızlı bir şekilde süreceğini önemle vurgulayan Biletix Genel Müdürü M.Kemal Erdine ana sayfanın tasarım değişikliği ile ilgili yaptığı açıklamada; “Biletix olarak, yeni yılda daha renkli olacağız. Sadece müşterilerimizle buluştuğumuz ilk buluşma noktamız olan internet sayfalarımızla değil, uygulamalarımızdaki bir çok yeni ürünle de kullanıcılarımızla buluşacağız. 2012’nin son günlerinde daha güvenli bir alışveriş ortamı sunabilmek adına kredi kartı ve nakit seçeneklerine ek olarak kullanıcılarımıza, Turkcell ve BKM’nin mobil cüzdan uygulamalarını da sunmaya başladık. Yeni yılda da hizmetlerimize ekleyeceğimiz yeni uygulamalarımızla kullanıcılarımızın daha renkli bir yıl geçirmeleri için karşılarında olacağız.” dedi.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting