Veeam veri koruma ve fidye yazılımı kurtarma özellikleri getiriyor

Veeam

Bugün 15 milyondan fazla Microsoft 365 kullanıcısını koruyan Veeam Backup for Microsoft 365, Microsoft 365 Backup ile yeni yedekleme ve geri yükleme yetenekleri sunacak

 Veeam, müşterilerine ve iş ortaklarına yedekleme, kurtarma, fidye yazılımı koruması ve iş sürekliliği için yeni beceriler kazandırmak amacıyla Backup for Microsoft 365’i yedekleme API’leri aracılığıyla yeni piyasaya sürülen Microsoft 365 Backup ile entegre ettiğini duyurdu.

Veeam bu entegrasyonla işlerini devam ettirmek için en iyi veri koruma ve fidye yazılım kurtarmaya ihtiyaç duyan Microsoft müşterilerine yeni inovasyonlar ve deneyimler sunmayı planlıyor.

Veeam

“Günümüzde her işletme dijital bir işletme.” diyen Veeam CTO’su Danny Allan “Bu da verilere hızlı, güvenilir erişim ve erişilebilirliğin işletmelerin devamlılığı için kritik önem taşıdığı anlamına geliyor. Veeam 15 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Microsoft 365’in lider yedekleme ve kurtarma sağlayıcısı. Gelişmiş yeteneklerimizi Microsoft 365 Backup kullanan müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İşletmelerin çalışmasını sağlayan Veeam Veri Platformu’nun gücü ve güvenilirliğinden yararlanarak yenilikçi yeni özellikler ve yetkinlikler sunmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Jeff Teper, Microsoft İşbirliği Uygulamaları ve Platformları Başkanı ise şunları söyledi: “Veeam ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve yeni Microsoft 365 Backup çözümümüzle müşterilerimize sunacakları benzeri görülmemiş hız ve ölçekteki yedekleme ve geri yükleme deneyimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz”

Veeam

Backup for Microsoft 365

Bugün Microsoft 365 yedeklemede lider olan Backup for Microsoft 365, 15 milyondan fazla kullanıcıyı koruyor. Bu kullanım, müşterilerin Microsoft Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business ve Microsoft Teams dahil olmak üzere Microsoft 365 verilerini kaybetme riskini ortadan kaldırarak kritik Microsoft 365 verilerine sahip olma ve koruma konusundaki ortak sorumluluğunu yansıtıyor. Backup for Microsoft 365, en düşük kurtarma noktası hedeflerini (RPO), en geniş kurtarma seçeneklerini ve Microsoft 365 verilerini herhangi bir konumda yedekleme esnekliğini sunuyor. Microsoft 365 Backup desteğinin eklenmesi bu sektör lideri yetenekleri genişletecek ve kullanıma sunulduğunda tüm Backup for Microsoft 365 müşterileri tarafından kullanılabilecek.

Geleneksel güvenlik dönemi bitti