Ana SayfaGenelTTNET Kitap’tan Yeni Dönem Hediyesi

TTNET Kitap’tan Yeni Dönem Hediyesi

Offline okuma, not alma ve satın alma gibi seçeneklerle okuyucularına büyük kolaylıklar sağlayan TTNET Kitap, kullanıcılarına belirli bir süre için çok sayıda kitabı hediye ediyor.

Zengin bir e-kitap arşivi barındıran TTNET Kitap yenilendi. TTNET Kitap kullanıcıları, açılışa özel çok sayıda e-kitabı belirli bir süre için ücretsiz okuyacak. TTNET Kitap arşivinden seçilen e-kitaplar, doğrudan AppStore veya PlayStore üzerinden satın alınabilecek ve kullanıcıların cihazlarına indirdikleri kitaplar artık internet bağlantısı olmadan da okunabilecek.

Edebiyat, Tarih, Politika ve Çocuk kitapları başta olmak üzere tüm kategorilerde birçok seçeneğin bulunduğu TTNET Kitap servisinden, isteyen herkes yararlanabilecek. Satın alınan e-kitaplar, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar gibi 5 farklı cihazdan okunabilirken, ödemeleri kredi kartı ya da TTNET faturası ile yapmak mümkün olacak.

TTNET Kitap Android

TTNET Kitap’ın yeni özellikleri:

Offline okuma:  Kullanıcılar indirmiş oldukları e-kitapları, internete bağlı olmadan da diledikleri ortamda okuyabilecek.

Not alma: E-Kitap okurken ilgili sayfaya hem not alınabilecek hem de istenilen zamanda not alınan sayfaya dönülebilecek.

Satın alma: Kullanıcılar hem web hem de iOS ve Android tabanlı mobil platformlar üzerinden kitapları inceleyebilecek ve satın alma işlemi yapabilecek. Satın alınan e-kitaplar, güvenlik sebebiyle sadece mobil platformlara ait TTNET Kitap uygulaması üzerinden okunabilecek.

TTNET Kitap’ın avantajları

TTNET Kitap kullanıcıları yurt içi ya da yurt dışında nerede olurlarsa olsunlar, istedikleri e-kitapları indirebiliyor ve hemen okumaya başlayabiliyor. Kullanıcılar, istedikleri e-kitapları rafların arasında arayıp bulmak zorunda kalmadan, sadece TTNET Kitap üzerinde arama yaparak satın alabiliyorlar. TTNET Kitap uygulaması sayesinde binlerce e-kitabı telefon veya tablet üzerinde taşımak mümkün. Kullanıcılar, kitabın içinde aradıkları bir bilgiyi, sadece saniyeler içinde bulabiliyor, yazı büyüklüğü ve metin biçimini kendi tercihlerine göre ayarlayabiliyorlar.

TTNET Kitap’a nasıl üye olabilirsiniz?

TTNET Kitap’taki içerikleri incelemek için www.ttnetkitap.com adresine veya TTNET Kitap mobil uygulamalarına girmek ve sonrasında TTNET Kitap’tan içerik satın almak için kullanıcı girişi yapmak gerekiyor. Playstore ve TTNET Müzik dahil, TTNET’in tüm teknoloji portallarında kullanılabilen TTNET Tek şifre ile giriş yapılabileceği gibi, portaldan yeni üyelik de yapılabiliyor.

Galaxy S5 Active Modelinin Resmi Görseli Sızdırıldı

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU