Ana sayfa Genel Trine 4 The Nightmare Prince için ilk incelemeler yayınlandı

Trine 4 The Nightmare Prince için ilk incelemeler yayınlandı

Trine serisinin merakla beklenen yeni oyunu sonunda raflardaki yerini aldı. İşte Trine 4 The Nightmare Prince için yayınlanan ilk inceleme puanları.

Frozenbyte ve Modus Games işbirliğiyle geliştirilen Trine 4 The Nightmare Prince sonunda raflardaki yerini aldı. Serinin 4. oyunu olan The Nightmare Prince‘te Prens Selius’u kurtarmak için benzersiz ve masalsı bir maceraya atılıyoruz.

Oyunun satışa sunulmasıyla birlikte ilk incelemeler de yayınlandı. Trine 4‘ü daha önceden deneme fırsatı bulan bazı mecralar, çıkışla birlikte incelemeleri okurlarla paylaştı.

Trine 4 The Nightmare Prince

İnceleme puanlarına baktığımızda oyunun genel anlamda iyi olduğunu söyleyebiliriz. İncelemelerde vurgulanan asıl nokta ise Trine 4 The Nightmare Prince‘in serinin diğer oyunları ile aynı çizgide olduğu. Yani dördüncü oyunda da serinin temel dinamiklerine bağlı kalınmış. Elbette bu iyi birşey. Dilerseniz aşağıdan oyun için yayınlanan inceleme puanlarına göz atabilirsiniz.

Trine 4 inceleme puanları

Video Chums 91
PlayStation Universe 90
Cultured Vultures 90
IGN 85
Hobby Consolas 85
Wccftech 85
Gamer.no 80
Multiplayer.it 80
Areajugones 80
IGN Spain 80
Meristation 80
The Digital Fix 80
Hardcore Gamer 80
Eurogamer Italy 80
Gameblog.fr 80
DualShockers 80
PC Gamer 73
TheSixthAxis 70
Everyeye.it 70
Destructoid 70
Screen Rant 70

Bu hafta çıkacak oyunlar için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler