Ana sayfa Haber Tizen 3.0 Bugün Gün Yüzüne Çıkacak

Tizen 3.0 Bugün Gün Yüzüne Çıkacak

tizen2

İlk Tizen  telefonu beklide yakınınızdaki marketlerde henüz bulamayacaksınız fakat Samsung telefonun kendi işletim sistemi üzerinde sürekli geliştirerek ve yeni özellikler ekleyerek çalışmaya devam ediyor. Biz son zamanlarda Galaxy S3 üzerinde çalışan  Tizen 3.0’ın resimlerini görmüştük ve Samsung’un gelecek geliştirme konferansında son versiyonunu resmi olarak sahneye çıkartacağını öğrendik.

Tizen 3.0’ın Samsung TouchWiz’de bulunan kare tasarımı benimsemesi bekleniyor ve Windows Phone’lardan bir çok tasarım ip ucu almış olduğunu açıkca söylemekte bir kusur görmüyorum.

Samsung’un Londra’daki gelecek hafta gerçekleşecek geliştirici konferansında da işletim sistemini ve piyasaya çıkaracağı yeni teknolojileri  göstermesini bekliyoruz.

 

Hasan Gülhttp://www.donanimgunlugu.com
Hobi olarak oturmayı, yoldan geçenleri saymayı ve yabancı yayınlar okumayı, ingilizce romanlar okumayı ve TR wiki'ye çeviriler yapmaktan hoşlanırım. Çanakkale 18 Mart üniversitesinden mezun oldum, İstanbul'da yaşıyorum.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler