Tesla araçlarında Netflix ve Hulu izleyebileceksiniz

Netflix Hulu

Herkesi şaşırtan hizmetler vermeye devam eden Tesla, bu sefer de araçları için Netflix ve Hulu hizmetlerini getirecek. Bu çalışmaya göre şirket, Tesla araçları ile yayıncılık sektörünü bir araya getirecek. Ancak konuyla ilgili akıllarda bazı soru işaretleri de bulunuyor. İşte haberimizin detayları.

E3 fuarında konuşan Musk, Tesla araçlarının YouTube yayınına katılabileceğini de ifade etmişti. Tüm bunlar Tesla şirketinin yayıncılık sektörü ile otomotiv sektörünü bir araya getirmek istediğini gösteriyor.

Tesla şirketi, otonom araçlarda Netflix ve Hulu kurduracak

Şirket bundan kısa bir süre önce ekranda Fallout Shelter oynanabileceği ve bu yeni özelliğin daha da genişletileceğini ifade etmişti. Ancak kimse Netflix gibi yayınların Tesla araçlarında yer alacağını tahmin etmemişti.

Tesla araçları

Tesla tarafından yapılan açıklamalar değerlendirildiğinde, bu sistemin bir eksiğinin olduğunu da söyleyebiliriz. Şirketin, Hulu gibi yayın organlarını kullanacak olması araçların kaza yapma ihtimalini artırabilir. Bu nedenle Tesla, otonom araç sistemine geçmeden bu kullanımının gerçekleşmeyeceğini söyledi.

Hem şarj sistemlerinde, hem de araç donanımında sürekli olarak yenilikler gerçekleştiren Tesla, muhtemelen bu özelliği kısa bir süre içerisinde kullanacak. Peki sizce de Tesla araçlarında bu tarz yayınları izlemek keyifli olacak mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Tesla ve Apple arasındaki rekabet büyüyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir