Ana SayfaHaberTeknosa Yeni Mağazasını Beylikdüzünde Açtı

Teknosa Yeni Mağazasını Beylikdüzünde Açtı

Teknosa mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. “Herkes İçin Teknoloji” felsefesiyle Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerin ayağına götürmeyi hedefleyen Teknosa, Beylikdüzü Marmara Park AVM’de yeni mağazasını açtı.  

E-5 Karayolu üzerinde Tem otoban, Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve tüm yerleşim merkezlerinin kesişme noktasında bulunan Beylikdüzü Marmara Park AVM’de açılan Teknosa mağazası 335 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verecek.

Teknoloji perakendeciliğinin lider şirketi Teknosa, Türkiye’nin dört bir yanında ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesiyle mağaza yatırımlarına  devam ediyor. Teknosa, Beylikdüzü Marmara Park AVM’deki 335 metrekarelik yeni mağazası ile teknoloji tutkunlarına hizmet verecek. Bu mağaza da diğer Teknosa mağazaları gibi yüzlerce markanın binlerce elektronik ürününü tüketicilerle buluşturacak.

Türkiye’nin en yaygın ve ulaşılabilir teknoloji perakendecisi olan Teknosa, 2012 hedeflerine yaklaşmaya devam ediyor. Teknosa, 2012 sonunda mevcut satış alanına net 30 bin metrekarelik yeni satış alanı daha eklemeyi hedefliyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU