TCL’in QLED TV modeli C645 piyasaya girdi

C645

HDR filmlerin, sporların ve oyunların keyfini çıkarmak için yüksek kaliteli, interaktif ev eğlencesi isteyenler için yeni TCL 4K QLED TV modeli C645’i piyasaya sürdü.

Son teknoloji Quantum Dot Teknolojisi sayesinde TCL C645, bir milyardan fazla renkten oluşan gerçek sinematik renkler sunuyor. Yaz ortasında güneş odaya girdiğinde bile kullanıcıların canlı renklerle net görüntüler görebileceği yüksek parlaklık seviyesi ile , mükemmel kontrast, canlı ve doğru renklerin yanı sıra gölge ve en ince ayrıntıları da sunan üstün bir Yüksek Dinamik Aralık (HDR) deneyimi için HDR10+ ile donatıldı.

Dolby Vision’a sahip olan bu model , daha fazla sayıda renk görüntüleyerek, kontrastı artırarak ve parlaklık seviyelerini yükselterek Dolby’ye özel içeriklerin gösterimini evde değil de bir sinema salonundaymış gibi geliştiriyor.

Yeni Hyundai KONA

C645

Görüntü kalitesini tamamlamak için yüksek kaliteli hoparlörlere sahip olan kullanıcılar, sürükleyici Dolby Atmos ses kalitesinin keyfini çıkarabilirler.

TCL’nin AiPQ Engine 3.0’ı, yüksek karşıtlık, kristal netliği, canlı renkler, ipeksi pürüzsüz hareketler ve çoklu HDR desteği dahil olmak üzere 5 farklı Ai-Picture-Quality optimizasyon algoritması ile TCL’in içerikleri istikrarlı ve yüksek kaliteli 4K çözünürlükle işlemesini sağlıyor.

C645

Oyuncular için de sonsuz eğlence

Game Accelerator teknolojisi 120Hz’e varan yenileme hızıyla size daha akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. TCL ‘in gelişmiş hareket geliştirme algoritması, kullanıcılar spor müsabakaları, hızlı tempolu filmler veya video oyunları oynarken, hareketli görüntü bulanıklığını azaltmaya ve hareket izlerini minimumda tutmaya yardımcı oluyor.

TV’de en iyi 4K HDR görüntü kalitesini elde etmenin birçok yolu var: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR Dolby Vision. TCLC645 hepsini birden destekliyor. Çoklu HDR Formatı ile yeni model, TV’de en iyi 4K HDR görüntü kalitesini sunuyor ve kullanıcılar akış hizmetlerinde Dolby Vision içeriklerini izlerken her zaman en iyi formatı destekliyor.

TCL aynı zamanda optimize edilmiş bir oyun deneyimi sunan akıcı ve duyarlı bir ekran: HDMI 2.1 ve ALLM ile oyuncular en düşük gecikme süresini ve oyun için en iyi görüntü ayarlarını otomatik olarak deneyimleyecek. Üründe 120Hz yenileme hızı, benzersiz algoritmalar ve TCL teknolojisi ile elde ediliyor.

C645

Bu yeni TCL QLED 4K TV, Google TV ile geliyor, yani kullanıcılar akış hizmetlerinde toplanan sonsuz içerik seçeneklerine (filmler, şovlar, TV ve daha fazlası) sahip olacaklar. Kullanıcılar ayrıca izledikleri ve ilgilerini çeken içeriklere dayalı önerilerle yeni filmler ve şovlar keşfedecekler. Hatta doğrudan telefonlarından izleme listelerine ekleme yapabilecekler, böylece önerileri her zaman güncel olacak. C645, kullanıcıların hayatını daha akıllı ve kolay hale getirmek için yerleşik Google Asistan ile gelişmiş ve entegre eller serbest ses kontrolü ile donatıldı.

DHL, MNG Kargo’yu satın alıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir