Ana SayfaGenelTaraftarlar Süper Lig’in En İyilerini Seçti

Taraftarlar Süper Lig’in En İyilerini Seçti

Bilyoner.com üyelerinin oyları ile belirlenen Spor Toto Süper Lig 2013-2014 sezonunun en iyileri belli oldu.

 Fenerbahçe ve Galatasaray’dan 4’er, Beşiktaş, Trabzonspor ve Sivasspor’dan 1’er oyuncunun yer aldığı Altın 11’in teknik direktörü Ersun Yanal oldu. Gümüş 11’de de FB ve GS’den yine 4’er oyuncu yer alırken, Trabzonspor, Sivasspor ve Eskişehirspor 1’er oyuncusu bulunan kulüpler olarak sıralandı.

1

- Reklam -

Bu kadronun teknik direktörü Roberto Carlos olarak seçildi. Dört büyük kulübün taraftarlarının ortak favorileri ise Caner Erkin, Semih Kaya, Gökhan Gönül ve Olcay Şahan oldu. GS ve TS taraftarlarının teknik direktör seçimlerini Ersun Yanal’dan yana yapmaları da dikkat çekti.2

Bilyoner.com tarafından düzenlenen anket, taraftar gözüyle Spor Toto Süper Lig’de 2013-2014 sezonunun en iyi oyuncularını ve teknik direktörünü belirledi. Tüm Bilyoner.com üyelerine açık anketin sonuçlarına göre oluşan sezonun Altın 11’inde Fenerbahçe ve Galatasaray’dan 4’er, Beşiktaş, Trabzonspor ve Sivasspor’dan 1’er oyuncu yer aldı. Sezonun en beğenilen teknik direktörü ise Ersun Yanal oldu.

3

                   

Altın 11’de yer alan oyuncuların ardından en çok oy alan diğer oyunculardan oluşan Gümüş 11’de ise FB ve GS’den yine 4’er oyuncu yer aldı. Trabzonspor, Sivasspor ve Eskişehirspor Gümüş 11’de 1’er oyuncusu bulunan kulüpler olarak sıralandı. Bu kadronun teknik direktörü Roberto Carlos oldu.

 4

Teknik adam seçiminde ilginç sonuç

Anket sonuçlarına dört büyüklerin taraftarlarının kullandıkları oylar bazında bakıldığında ise ilginç sonuçlar ortaya çıktı. BJK taraftarları “En iyi teknik direktör” seçiminde Slavan Bilic’ten yana oy kullanırken, FB, GS ve TS taraftarlarının favorisi Ersun Yanal oldu.

5

FB taraftarı Bilyoner.com üyelerinin seçtiği ilk 11’de FB’den 7, GS’den 2, BJK ve Sivasspor’dan ise 1’er oyuncu yer aldı. GS taraftarlarının en iyi 11’inde kendi takımlarından 6 futbolcu yer alırken, FB’den 3, BJK ve TS’den 1’er oyuncu da GS’lilerin favorisi olarak öne çıktı.

6

Yılın Oyuncusu Caner Erkin

Dört kulübün taraftarlarının da ilk 11’lerinde kendi takımlarının kalecilerine yer vermesi dikkat çekti. Caner Erkin, Semih Kaya, Gökhan Gönül ve Olcay Şahan ise dört büyük taraftarlarının tümünün 11’lerinde yer alan oyuncular olurken, tüm taraftarlardan en çok oyu alan Caner, “Yılın Oyuncusu” olarak seçildi.

Sony Alpha 5000 İnceleme

- Reklam -
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting