Tabletinizin İşlevselliğini Arttıracak 5 Önemli Uygulama!


Artık günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen tabletleri daha verimli kullanmanızı sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. Tabletinize yükleyeceğiniz 5 basit uygulama ile cihazınızı çok daha işlevsel kullanabilirsiniz.

Ttablet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak püf noktaları anlatamaya ne dersiniz?  Ezcool tabletlerinde varsayılan olarak gelen bu 5 uygulama ile hangi marka veya model tablet kullanıyor olursanız olun, yepyeni bir kullanım tecrübesi yaşayacaksınız.

King Office

En kapsamlı Office uygulamalarından biri olan King Office, DOC/DOCX/TXT/XLS/XLSX/PPT/PPTX/PDF başta olmak üzere 23 çeşit dosta formatına destek veriyor. Zengin düzenleme araçlarına sahip olan King Office, küçük fontları sayesinde stabil ve kendine özgü bir arayüze sahip. Belgeleri şifreleme, fotoğraf ekleme ve daha pek çok özelliğe sahip uygulama, Widget desteğine de sahip.

miniPADC_01

Dolphin Browser

Tabletlerin varsayılan İnternet tarayıcısına alternatif olarak indirebileceğiniz Dolphin Browser, sizi dinler ve sesinizle İnternet’te arama yapabilmenize olanak sağlar. Birçok eklenti desteğine sahip Dolphin Browser’ı kendi kullanımınıza en uygun olacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Google Translate

Bir Google hizmeti olan Translate ile yabancı dildeki bir metni kendi dilinize çevirebilir ya da tam tersini yapabilirsiniz. 64 dilde çeviri desteği veren Google Translate, ayrıca 17 dilde sesli çeviri hizmeti de sunuyor. El yazısı ile de sorgu yapmaya olanak sağlayan uygulama, çevrimdışı olduğunuz zamanlarda, önceki çevirilerinize ulaşabilmenizi de sağlıyor.

Tunein Radio

Bünyesinde binlerce radyo istasyonu barındıran Tunein Radio, dilediğiniz zaman dilediğiniz türde müziği dinlemenizi sağlar. Beğendiğiniz istasyonları ya da şarkıları favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca bulabilirsiniz. Arka planda da çalışabilme özelliğine sahip uygulama, alarm amaçlı da kullanılabiliyor.

Sondakika.com

Gündemi yakından takip etmek isteyenler için birebir bir uygulama olan Sondakika.com; Hürriyet, Milliyet, Zaman, Akşam, Sabah, Cumhuriyet, Haber Türk, Milli Gazete, Orta Doğu, Posta, Star, Radikal ve Yeni Şafak gazetelerine ait son dakika haberlerini tek bir çatı altında topluyor.

Eski Telefonlar Moda mı Oluyor?


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin