Ana SayfaHaberSteve Jobs ölmedi iddiaları gündeme bomba gibi düştü!

Steve Jobs ölmedi iddiaları gündeme bomba gibi düştü!

Apple’ın kurucusu ve efsanevi CEO’su Steve Jobs, Mısır’da görüntülendi. Peki, Steve Jobs gerçekten hayatta olabilir mi? İşte komplo teorisinin detayları.

2011 yılında hayatını kaybeden Apple’ın kurucularından Steve Jobs için bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı. Reddit‘te paylaşılan görsel ile Jobs’ın ölmediği ve Mısır’da yaşadığı gündeme getirildi. Komplo teorilerinden ibaret olan bu görsel, bir an olsun insanları heyecanlandırmaya yetti.

Efsanevi rapçi Tupac Shakur ve Pop’un kralı Michael Jackson için de dönem dönem bu tip iddialar ortaya atılıyordu. Bu da onlardan biri gibi görünüyor. Hatta Ekşi Sözlük’te hapsuruktan tayyare isimli kullanıcı Jobs’ın yaşadığı iddiasını şu açıklaması ile tek başına çürütüyor;

fotoğraftaki amca saatini sol bileğine takmış ve kürdanı sağ eliyle kullanıyor, yani kuvvetle muhtemelen sağlak bir amca.. bildiğim kadarıyla s. jobs solaktı.. bu durumda saatin sağ bilekte, kürdanın da sol elde olması gerekirdi..

iOS 12.4.1 güncellemesi yayınlandı!

Ayrıca bu fotoğrafın yeni çekilme ihtimali maalesef ki bulunmuyor. Steve, 2006 yıllarında bu şekilde görünüyordu. Eğer fotoğraftaki Steve olsa bile; aradan geçen 13 yılın ardından Steve’in daha yaşlı görünmesi gerekiyordu.

Steve Jobs

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting