Sony Xperia XZ1 Compact Ne Zaman Çıkacak?


IFA 2017’de resmen tanıtılması beklenen Sony Xperia XZ1 Compact’in ne zaman satışa çıkacağı belli oldu. Telefon beklenenden daha erken raflardaki yerini alacak.

Sony, bu yılki IFA fuarında en aktif şirketlerden biri olacak. Japon teknoloji devi şimdiden 31 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinlik için davetiyeleri göndermiş durumda. Şirketin bu etkinlik kapsamında yeni telefonlarını tanıtması bekleniyor. Sony’nin IFA 2017’de tanıtacağı bu telefonlardan biri de Sony Xperia XZ1 Compact olacak.

Xperia XZ1 Compact’in resmen tanıtılacağı tarih neredeyse kesinleşmiş olsa da telefonun çıkış tarihi belirsizliğini koruyor. Ancak Esato forumlarında paylaşılan yeni bir bilgi çıkış tarihi hakkında önemli detayların ortaya çıkmasını sağladı. Paylaşılan son bilgilere göre Xperia XZ1 Compact, tanıtıldıktan sonraki 10 gün içinde raflardaki yerini alacak. Yani Sony’nin yeni telefonu en geç 10 Eylül’e kadar satışa çıkmış olacak. Xperia XZ1 ve X1’in çıkış tarihleri ise belirsizliklerini koruyor.

Sony Xperia XZ1’nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Sony Xperia XZ1 Compact Ne Zaman Çıkacak? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hürriyet Eroğlu diyor ki:

    Xperia xz1 compact türkiyeye neden gelmiyor

Sayfa başına git