Ana sayfa Gundem Sniper Elite 4 PS4 Pro ve DirectX 12'yi destekleyecek

Sniper Elite 4 PS4 Pro ve DirectX 12’yi destekleyecek

Sniper Elite 4, PS4 Pro ve PC için DirectX 12 ile daha iyi grafiklerle geliyor.

Bilindiği gibi Sony, daha güçlü bir PlayStation isteyenler için PS4 Pro‘yu satışa sunmuştu. Eski oyunları daha iyi performansla çalıştıran bu cihaza gelecek yeni oyunlar, cihazın tam gücünü kullanacak. Bunlardan birisi de Sniper Elite 4.

Sniper Elite 4

Windows İçin DirectX 12 Desteği

İlk üç oyunu ile bizlere keskin nişancı olma keyfini yaşatan yapım, PlayStation 4 Pro ve PC için DirectX 12 desteği sunacak. Oyunculara, artırılmış ışık ve gölge kalitesi ile daha kaliteli görseller sunulacak. Oyun, PS4’de daha fazla kare hızı ve daha hızı yükleme sürelerine sahip olacak. Ayrıca daha eski donanıma ve Windows sürümüne sahip PC oyuncuları için de DirectX 11 desteği sunulacak.

Rebellion‘ın geliştirdiği yapım, 14 Şubat‘ta piyasaya sürülecek. Sniper Elite 4, PC, PS4 ve Xbox One konsollarında oynanabilecek.

Dijital çalışma alanları hızla yaygınlaşıyor

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler