Ana sayfa Genel Snapchat yeni özelliğini yayına aldı

Snapchat yeni özelliğini yayına aldı

Snapchat, “Stories” videolarını taklit eden Facebook nedeniyle zor zamanlar yaşıyor.

Snapchat’in en sevilen özelliğini taklit eden Facebook, kendi kullanıcılarının Snapchat’e gitmesini engellemek için “Hikayeler” özelliğini grubun bütün platformlarında yayına almıştı.

24 saat içinde yok olan video öyküler konusunda Facebook ile rekabet etmek zorunda kalan Snapchat ise şimdi bir adım öne geçerek bu videolara arama özelliği getiriyor.

Snapchat’in geçen sene satın aldığı arama motoru Vurb ile desteklenen yeni özellik sayesinde Snapchat kullanıcıları artık yayında olan öyküleri detaylı bir arayüzle arayabilecekler. Böylece, örneğin, kediler konusunda yayın yapan videoları bularak izleyebilecekler.

Yeni arama özelliği henüz tüm Snapchat kullanıcılarına ulaşmadı ancak uygulama arama özelliğini parça parça tüm dünyada yayına alacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (21 – 27 Ocak)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi (Ocak) nihayet netlik kazandı. İşte bu hafta içerisinde raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Bu hafta da...

Son Haberler