Ana SayfaGenelSennheiser Momentum 4 Wireless pil süresi ile yok artık dedirtti!

Sennheiser Momentum 4 Wireless pil süresi ile yok artık dedirtti!

Kablosuz kulak içi kulaklıklardan memnun olmayan ancak eski tip kulaklıklardan da hoşlanmayanlar için geliştirilen yeni Sennheiser kafa üstü kablosuz kulaklık modeli müzik deneyimini arşa çıkaracak.

Sennheiser Momentum 4 Wireless pil süresi ile yok artık dedirtti! Kulaklık sektörü muhtemelen teknoloji dünyasının fiyat yelpazesi en geniş ürünlerinden biridir. İşimi görsün yeter diyen bir kullanıcı bugün bile 20-TL’ye bir kulaklık satın alabilir. Ancak parası önemli değil benim için performans ve konfor önemli diyenler için bu tutar 20.000-TL’ye kadar da çıkabilir.

Sennheiser Momentum 4 Wireless 1

İşte Sennheiser, piyasaya sürdüğü performans odaklı kulaklık modelleriyle tanınan ve bu nedenle de sadece belli bir gruba hitap edebilen bir marka. Sennheiser’in tanıttığı yeni kafa üstü kablosuz kulaklık modeli Momentum 4 Wireless ise, bu marka hayranlarının rüyalarını süsleyecek türden bir cihaz.

Sennheiser Momentum 4 Wireless

Sennheiser Momentum 4 Wireless pil süresi ile yok artık dedirtti!

Basit ancak modern bir tasarıma sahip olan Sennheiser Momentum 4 Wireless, selefinde bulunan fiziksel tuşları sağ kulaklık birimi üzerine yerleştirilen dokunmatik panele aktarmış. Daha esnek menteşeler ve daha yumuşak bir dokuya sahip olan Momentum 4 bu yönleriyle önceliği konfor olanları da unutmamış.

Sennheiser Momentum 4 Wireless pil suresi ile yok artik dedirtti

Yeni kablosuz kulaklığın donanımsal özelliklerine baktığımız zaman, cihazda 42mm’lik sürücülerin var olduğunu görüyoruz. Bluetooth 5.2 desteğini arkasına alana yeni kablosuz kulaklıkta aynı zamanda aptX Adaptive, SBC, aptX ve ANC gibi kodek güçlendirmeleri mevcut.

Tek şarjla 60 saate kadar kullanım ömrü sunan Sennheiser Momentum 4 Wireless, aynı zamanda tasarruf moduna da sahip bir kablosuz kulaklık modeli. 23 Ağustos’tan itibaren satışa sunulacağı duyurulan kulaklığın fiyatının 350 dolar olacağı açıklanırken, Türkiye fiyatına ilişkin şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

LG SOUNDBAR S95QR : Dünyanın İlk Üçlü Yukarı Ateşlemeli Soundbarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting