Ana SayfaGenelSennheiser HD 2 ile en iyi sesi yakalayın

Sennheiser HD 2 ile en iyi sesi yakalayın

Mükemmel ses ile tasarımın buluşma noktası Sennheiser’ın en yenilerinden Sennheiser HD 2 serisi, dengeli ve detaylı ses sahnesi ile kullanıcılarına en iyi müziği vadediyor.  

Sennheiser’ın 71 yıllık ses mühendisliği deneyiminin en yeni ürünlerinden biri olan Sennheiser HD 2 serisi, premium ses kalitesine uygun fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor. Birçok kapalı kulaklığın sahip olmadığı kadar başarılı pasif ses izolasyonuna, detaylı ve dengeli ses sahnesine sahip olması sayesinde her kullanıcının mükemmel müziğe ulaşmasını sağlıyor. HD 2 serisi, ince ve hafif tasarımı, katlanabilir yapısıyla kolay taşıma imkanı da sunuyor. Mobil cihazlarla da sorunsuz kullanılabilen HD 2 serisi, siyah, parlak siyah ve beyaz renk seçeneğiyle özellikle iPhone’lar için uyumlu, şık bir tercih oluşturuyor.  

Samsung’un Geri Çağırma Operasyonunda Şikayet!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting