Ana sayfa Oyun Sennheiser GSP 500 ve Sennheiser GSP 600 model oyuncu kulaklıkları Türkiye'de satışa...

Sennheiser GSP 500 ve Sennheiser GSP 600 model oyuncu kulaklıkları Türkiye’de satışa sunuldu

Sennheiser, hem profesyonel e-spor oyuncularına hem de kendini e-spor profesyoneli olma yolunda geliştirmek isteyen oyunculara özel iki yeni kulaklığı Türkiye’de satışa sunuyor Sennheiser GSP 500 ve Sennheiser GSP 600 oyuncu kulaklıkları karşınızda. 

Sennheiser GSP 500 ve GSP 600 model oyuncu kulaklıklarını Türkiye’de satışa sundu. Bu kulaklıklar, profesyonel e-spor oyuncularının ve kendini e-spor profesyoneli olma yolunda geliştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Sennheiser GSP 500 ve GSP 600 Hi-Fi ses kalitesi

Sennheiser GSP 500 ve GSP 600 kulaklıklar, oyuncu kulaklıklarında Hi-Fi kalitesinde ses arayanlar için birebir. Geleneksel oyuncu kulaklıklarında geri planda kalan bass frekansları, GSP 500 modelinde öne çıkarılarak diğer frekanslar gibi net hale getirildi. Ses kalitesi kadar yüksek konfor da sunan GSP 500 kulaklık, ergonomik ve kulağı rahatsız etmeyen, hava akışı olan kulak kapsülüne ve padine sahip. GSP 500 oyuncu kulaklığı, açık akustik kapsülü ile doğal ve gerçeğe en yakın ses kalitesi sunmayı amaçlıyor.

Kapalı akustik kapsüle sahip olan GSP 600 kulaklık da oyun performansına etki edecek Hi-Fi ses kalitesi sunuyor. Mid frekansları baskılamayan sıcak ve derin basslar, detaylı tiz frekanslar ile oluşturulan sürücü sistemi en iyi sesi arayan oyuncular düşünülerek tasarlandı. Uzun süren oyun seansları için kusursuz konfor sunan GSP 600 kulaklık, sahip olduğu süet benzeri materyalden yapılmış kulak yastıkları ile sıcak havalarda bile rahatlık sunuyor. Dış kısmını kaplayan deri kenarlıklar da yüksek gürültüyü engelliyor.Sennheiser GSP 500

Sennheiser GSP 500 ve GSP 600 Kişiye göre özelleştirilebiliyor

GSP 600 de tıpkı GSP 500 modelinde olduğu gibi kişiye göre özelleştirilebiliyor. Her iki kulaklık da sahip oldukları yeni 2’li metal menteşe sistemi ile kafa basıncının ve kafaya yerleşimin en iyi şekilde ayarlanabilmesini sağlıyor. Yayıncı kalitesinde mükemmel ses netliği sunan mikrofonları ile tüm oyun içi ve oyun dışı chat anlarında en iyi iletişim sunuyor. Gürültülü ortamlarda da gürültü filtrelenebiliyor.

Sennheiser tarafından geliştirilen ve üretilen sürücü sistemi, en iyi sesi ve dayanıklılığı kullanıcıya sunuyor. PC, Mac ve konsollarla uyumlu olarak çalışan GSP 500 ve GSP 600 kulaklıklar, değiştirilebilir kablolarla birlikte geliyor.

Ünlü profesyonel e-spor takımı SK Gaming’in oyuncusu Marcelo “Coldzera” David, GSP 600 kulaklık için. “Yıllar boyunca birçok kulaklık kullandım, GSP 600 aralarında en yüksek konforu ve ses kalitesini sunan tek model” diyor.

Türkiye’de Bircom güvencesiyle satışa sunulan Sennheiser GSP 500’ün tavsiye edilen satış fiyatı 1449 TL. Sennheiser GSP 600’ün tavsiye edilen satış fiyatı ise 1559 TL’dir. Her iki modeli de Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasından temin edebilirsiniz.Sennheiser GSP 500

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler