Ana Sayfa Donanım Samsung Yeni 7 Serisi Monitörü SC770'yi Satışa Sunuyor

Samsung Yeni 7 Serisi Monitörü SC770’yi Satışa Sunuyor

Samsung, Windows 8 için optimize edilmiş ilk çoklu dokunmatik monitör olan 7 Serisi SC770 ile global monitör pazarındaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeni monitör gelişmiş dokunmatik özellikleri ile daha zengin bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

7 Serisi SC770’in benzersiz dokunmatik kontrol özelliği aynı anda 10 noktadan dokunmatik özelliği destekliyor ve monitör üzerinde kullanıcılar tüm parmaklarını kullanarak nesneleri sürükleyebiliyor, döndürebiliyor ya da seçebiliyor. Bu da herhangi bir ek kontrol birimine gerek duyulmadan mükemmel ve üst düzey bir dokunmatik etkileşimi mümkün kılıyor.

Samsung 7 Serisi SC770’de bulunan çoklu dokunmatik özelliği, daha mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için kullanıcının ekran üzerinde dokunma duyusunu geliştiriyor. Samsung’un ekranda parmak izi çıkmasını önleyen Anti-Fingerprint Film teknolojisi ile birlikte bu özellik maksimum düzeyde kontrol ve daha hızlı performans sunuyor.Samsung SC770

Samsung 7 Serisi SC770’in ergonomik tasarımlı, benzersiz teknolojiyle geliştirilmiş monitör ayağı 55 derecelik bir açıyla yana yatabiliyor. Bu özellik ile daha zengin bir dokunmatik deneyimi yaratılırken aynı zamanda kullanıcıların kötü duruş nedeniyle sırt, bel ve bileklerine aşırı yüklenme riskini minimuma indiriliyor.

Monitörün ince ve dar çerçevesi, sade ve pürüzsüz tasarımlı arka yüzeyi ve metalik renkli ayağı en üstün ergonomik özellikleri ve sade bir şıklığı birarada sunuyor ve monitörü her tür mekanda kullanılabilir kılıyor.

Samsung tarafından tasarlanan yenilikçi monitör serisinin bir üyesi olan 7 Serisi SC770 Dokunmatik Monitör, Türkiye’de Ekim ayından itibaren, KDV dahil 1469 TL  tavsiye edilen satış fiyatı ile tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting