Samsung ve LG Yeni Telefonlarını Görücüye Çıkarmaya Hazırlanıyor

samsung ve lg

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES kapılarını Ocak ayının başında açacak. Akıllı telefon üreticileri Samsung ve LG ’de fuar kapsamında yeni ürünlerini tanıtmayı planlıyor. Peki bu yeni ürünler neler?

Son çıkan haberlere baktığımızda Samsung ve LG ’nin yeni akıllı telefonlarını tanıtmak için gün saydığı söyleniyor.

Samsung ve LG ‘den Yeni ürünler

CES fuarında görücüye çıkacak ürünlerin amiral gemisi değil de orta sınıf modeller olması bekleniyor. Samsung tarafında Galaxy A8 ve A8+ modellerini duyurması beklenirken Galaxy A8 ve A8+ modellerini duyurması beklenirken. LG’nin ise K10 modelinin 2018 versiyonunu tanıtacağı ön görülüyor.

Samsung ve LG tarında konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat bu yeni telefonların görselleri ve özellikleri sızdırılmaya başlandı bile.

Samsung tarafından tanıtılması beklenen Galaxy A8 ve A8+ akıllı telefonların Super AMOLED ekranı ve Bixby Home gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.

LG K10 2018 ise 5.3 inç ekrana, dört çekirdekli bir işlemciye, 3 GB belleğe ve 32 GB depolama birimine sahip olacağı söyleniyor. Tabii ki tüm bilgilerin doğrulu 9 Ocak sabahı veya öncesindeki basın toplantılarında sağlanacak. DG ekibi olarak CES fuarını yerinde takip edeceğiz ve tüm gelişmeleri canlı olarak sizlere aktaracağız.samsung ve lg

Samsung Galaxy A8 2018 Resmi Görselleri Sızdı