Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy S4’ün Ekran Büyüklüğü Belli Oldu!

Samsung Galaxy S4’ün Ekran Büyüklüğü Belli Oldu!

Bugünlerde birçok kişi Samsung Galaxy S4 hakkında ortaya akıl almaz iddialar atıyor. Bunların hangileri gerçek, hangileriyse sahte biz de akıl sır erdiremiyoruz. Bugün ortaya atılan iddia ise Galaxy S4’ün ekranıyla ilgili.

Samsung hali hazırda akıllı telefonlar için üretmek istediği Full AMOLED HD ekran üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen CES fuarı kapsamında firma ekran ürünleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bu sunumlar arasındaki bir görüntü oldukça ilgi çekici sonuçların çıkmasına neden olmuş durumda. Samsung firmasının ekran stratejisine göre 2013 yılının ilk üç ayı içerisinde 4.99 inç genişliğe sahip Full HD ve 440 PPI değeri bulunan ekranların üretimine başlanacak. GalaxySIVBu durum Samsung Galaxy S4’ün ekran konusundaki şüpheleri bir nebze olsun ortadan kaldırdı. Analistlere göre Samsung Galaxy S4 akıllı telefonu üzerinde 4.99 inç (5 inç) Full HD AMOLED ekran kullanacağı kesin. Firma eğer atılım yapmak istiyor ise bu ekranı kullanmak zorunda. Bakalım bu yeni haber doğru çıkacaka mı? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU